İnsan ticaretinin gerçek olduğunu kabul ettiğimizi söyleyemeyiz. Kaçırılan kişilerin çoğunun çocuk olduğu. Bu insanların yarısından fazlası seks ticareti yapıyor. Bunun Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir sorun olduğunu kabul edin. Öyleyse, insanların bir pizza palorunu paravan iş olarak kullanmaları için çok uzak olduğunu söyleyin. Mafya babasını hiç duymadın mı? Kelimenin tam anlamıyla, suç yoluyla meşru bir işe para aklıyorlar. Neden sadece bazı suçların bunu yapmasına izin veriliyor da insan ticaretine izin verilmiyor? Böyle vahşet yapacağına inanmak istemediğiniz insanların isimlerini içerdiği için mi? Unvanı kaldırırsanız, onlar sadece parası ve gücü olan insanlardır ve bu insanların çoğu, çoğunlukla ondan kurtulabilecekleri için korkunç şeyler yaparlar. Bir keresinde kimsenin onu sorgulamayacağını bildiği için papaz olan bir psikopatın videosunu izlemiştim. Katolik rahiplerin küçük çocuklara dokunup yıllarca üzerini örttüğüne inanmakta hiç zorlanmıyorsunuz. Din konusunda, siyaset konusunda hissettiklerinizi hissetseydiniz, buna inanmakta zorluk çekebilirdiniz. Demokrat/cumhuriyetçi savaşından, sadece din/ateizmden farklı bir biçimde vazgeçmelisiniz.

62 Comments

1. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 106

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 163

3. Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 29-07-2021 12:25:42

4. Kütahya dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 470

5. Edirne dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 443

6. Siirt dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 62

7. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Şanlıurfa dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 42

9. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , memo – 443

10. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 29-07-2021 12:39:56

11. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız valla çok iyi, şukuladım 29-07-2021 12:40:11

12. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 280

14. Ankara merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-07-2021 12:44:04

15. Düzce merkezden ben . Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 29-07-2021 12:44:27

16. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 254

17. Kastamonu dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 105

18. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selam web siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 478

19. Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 264

21. Çanakkale dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 207

22. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 175

23. Gürbüz Reply

Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun

25. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 240

26. Eskişehir merkezden ben . Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun 29-07-2021 13:03:30

27. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 222

28. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım 29-07-2021 13:07:01

29. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 292

30. Mersin merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-07-2021 13:13:20

31. Osmaniye merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 29-07-2021 13:17:23

32. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. Niğde merkezden ben ali. Slm web siten valla hayran edici, saolun 29-07-2021 13:20:41

34. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ahmet – 297

35. Burdur merkezden ben mehmet. Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-07-2021 14:08:16

36. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 479

37. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 91

38. Zonguldak merkezden ben . Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2021 19:23:14

39. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 208

40. Bayburt dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 185

41. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

42. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 79

43. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, saolun

44. Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 14:46:44

45. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 167

46. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, tebrikler 22-08-2021 20:57:40

47. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selam web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 233

48. Kütahya merkezden ben banu. Selamlar sayfan vallaha hoşuma gitti, saolun 26-08-2021 20:23:59

49. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 89

50. Bu konu : ” Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 157

51. Kars merkezden ben Emine. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:46:04

52. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

53. Malatya merkezden ben banu. Selam siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 03-09-2021 16:39:38

54. Osmaniye dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selam sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 104

55. Erzurum dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 390

56. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 19-09-2021 22:11:58

57. Hatay dan kimler var. Babamla aşılar hakkında tartışıyoruz. Komploya inandığım gerçeğini gündeme getiriyor. . Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 249

58. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment