SS: BU KOTU TANIDIĞIMI BİLİYORUM !!!

Gazeteci Sonia Poulton birkaç yıl önce bu boktan şey hakkında bir video yaptı. Google’da, ördek ördeğinde arama yaptım ve videoyu hiçbir yerde bulamıyorum. Önceden YouTube’daydı, ama Sonia’nın birçok insan gibi tasfiye edildiğini biliyorsun.

Benden daha iyi becerilere sahip olan herkes onu bulacağına eminim … Eğer bulursanız, lütfen bu konuya gönderin.

Sanırım adı “Sonia Poulton Doc – Aimee and Greens lib-dems”

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Babasının orada bir eve bağlı bir çocuğu olduğundan haberi olmayan şu pezevenk adamla ilgili olarak … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 344

2. Bu konu : ” Babasının orada bir eve bağlı bir çocuğu olduğundan haberi olmayan şu pezevenk adamla ilgili olarak … ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 150

3. Hakkari merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-04-2021 23:48:50

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Babasının orada bir eve bağlı bir çocuğu olduğundan haberi olmayan şu pezevenk adamla ilgili olarak … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 9

5. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 12-04-2021 22:43:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link