Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti.

Bugün şu anda olan birçok şeyi tahmin eden 2016’dan konu. Bu ileti dizisi tekrar tekrar silinir ve her yerde ve her gönderildiğinde kaldırılır. Günler geçtikçe, bu ileti dizisinde söylenenlerin çoğu gerçekleşmeye devam ediyor.

Arşiv 1: https://libertysoft4.github.io/conspiracy-text-post-archive/conspiracy/comments/5/5/g/9/6/3/22_years_ago_i_was_invited_through_a_friend_of.html

Arşiv 2: https://archive.is/jU2Qn

Salgının ne zaman vuracağı konusunda da oldukça doğruydu. Gönderi Ekim 2016’nın başlarında ve o olayın Ocak 2020’den 3 yıl 3 ay sonra gerçekleştiğini, yani kilitlenmelere neden olmadan iki ay önce (ABD’de) gerçekleştiğini, ancak tüm dünyaya yayıldığını ve Çin’de ve muhtemelen İtalya’da sağlam bir şekilde yerleştiğini söylüyor. ? (ayrıntıları hatırlamıyorum) o noktada sanırım.

Adamım … okuyordu onu oraya fırlattı ve bu mücevherle karşılaştı. bunların hepsi 2016’dan itibaren hatırla

CEVAP

Bunun için erken bir hazırlık değil, ama nüfusu her zaman sahte korkularla test ediyorlar.

Seni burada korkuturlar, böylece aşıyı orada yaptırabilirsin.

Orada seni korkutuyorlar, böylece buraya taşınacaksın.

Bazıları gerçek ama çoğu değil. Ve anlatılanların ne olduğunu bilmediğiniz sürece bilmenizin kesinlikle bir yolu yok.

2020’ye kadar pek inandırıcı değil … “Amerika boş olmanın nasıl hissettirdiğini görecek” … ne?

Bu ne demek oluyor?

Bunun basit olduğunu düşünüyorum. Amerika’daki insanlar, kaynaklar için hayal edebileceğimizden daha fazla çaresizlik dışında, daha önce 3. dünya ülkesi olarak adlandırdığımız yerde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu öğrenecekler. Teknolojik olacağına bahse girebileceğiniz “çözümlerini” daha kolay kabul etmemiz için gerekli olan çaresizlik, zihnimizi ve bedenimizi tamamen ele geçirecek bir şey. Hala Dünya Değişimlerine ve yıkımına kapıldım. Gösteriyi yürüten güçler neden toprak değişimleriyle güzel insan mahsullerini yok etsin? Başka hiçbir şeyin işe yaramadığına inandığım son çare.

“Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti.” üzerine 18 yorum

1. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-09-2020 10:31:11

2. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-09-2020 15:14:14

3. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-09-2020 16:26:11

4. Kocaeli merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-09-2020 20:38:51

5. Düzce merkezden ben ali. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 03:03:15

6. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 285

7. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 3

Yorum yapın