Bugün şu anda olan birçok şeyi tahmin eden 2016’dan konu. Bu ileti dizisi tekrar tekrar silinir ve her yerde ve her gönderildiğinde kaldırılır. Günler geçtikçe, bu ileti dizisinde söylenenlerin çoğu gerçekleşmeye devam ediyor.

Arşiv 1: https://libertysoft4.github.io/conspiracy-text-post-archive/conspiracy/comments/5/5/g/9/6/3/22_years_ago_i_was_invited_through_a_friend_of.html

Arşiv 2: https://archive.is/jU2Qn

Salgının ne zaman vuracağı konusunda da oldukça doğruydu. Gönderi Ekim 2016’nın başlarında ve o olayın Ocak 2020’den 3 yıl 3 ay sonra gerçekleştiğini, yani kilitlenmelere neden olmadan iki ay önce (ABD’de) gerçekleştiğini, ancak tüm dünyaya yayıldığını ve Çin’de ve muhtemelen İtalya’da sağlam bir şekilde yerleştiğini söylüyor. ? (ayrıntıları hatırlamıyorum) o noktada sanırım.

Adamım … okuyordu onu oraya fırlattı ve bu mücevherle karşılaştı. bunların hepsi 2016’dan itibaren hatırla

CEVAP

Bunun için erken bir hazırlık değil, ama nüfusu her zaman sahte korkularla test ediyorlar.

Seni burada korkuturlar, böylece aşıyı orada yaptırabilirsin.

Orada seni korkutuyorlar, böylece buraya taşınacaksın.

Bazıları gerçek ama çoğu değil. Ve anlatılanların ne olduğunu bilmediğiniz sürece bilmenizin kesinlikle bir yolu yok.

2020’ye kadar pek inandırıcı değil … “Amerika boş olmanın nasıl hissettirdiğini görecek” … ne?

Bu ne demek oluyor?

Bunun basit olduğunu düşünüyorum. Amerika’daki insanlar, kaynaklar için hayal edebileceğimizden daha fazla çaresizlik dışında, daha önce 3. dünya ülkesi olarak adlandırdığımız yerde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu öğrenecekler. Teknolojik olacağına bahse girebileceğiniz “çözümlerini” daha kolay kabul etmemiz için gerekli olan çaresizlik, zihnimizi ve bedenimizi tamamen ele geçirecek bir şey. Hala Dünya Değişimlerine ve yıkımına kapıldım. Gösteriyi yürüten güçler neden toprak değişimleriyle güzel insan mahsullerini yok etsin? Başka hiçbir şeyin işe yaramadığına inandığım son çare.

Author

74 Comments

1. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, saolun 06-09-2020 06:17:56

2. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, tebrikler

3. Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-09-2020 10:31:11

5. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, tebrikler

7. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-09-2020 15:14:14

9. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-09-2020 16:26:11

10. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Kocaeli merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-09-2020 20:38:51

12. Düzce merkezden ben ali. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 03:03:15

13. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

14. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 285

17. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 3

18. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, tebrikler

21. Sinop merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, sağolun 24-11-2020 00:23:23

22. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-11-2020 12:02:25

23. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 69

24. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 08-12-2020 08:08:05

25. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, şukuladım , Emine – 86

26. Kilis dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 459

27. Tokat merkezden ben hatice. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 15-12-2020 22:45:34

28. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 171

30. Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

31. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 333

32. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

33. Batman merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 04-01-2021 12:23:48

34. Aydın dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 404

35. Adana dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 305

36. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 21:05:57

37. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 373

38. Niğde dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Mrb web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 333

39. Sakarya dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Mrb web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım , memo – 360

40. Çankırı dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Merhaba siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 147

41. Mardin dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 413

42. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

43. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 156

44. Çankırı merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım 22-01-2021 20:51:25

45. Adıyaman dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 268

46. Tekirdağ dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 261

47. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun

49. Bursa merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-01-2021 22:09:11

50. Giresun dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , Aylin – 212

51. Merhabalar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selam siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 255

53. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 75

54. Karabük dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 243

55. Tokat dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selamlar sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 96

56. Slm paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Trabzon dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun , banu – 426

58. Konya dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 421

59. Niğde dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, şukuladım , emin – 496

60. Tunceli dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selam web sitesi harbiden iyi, tebrikler , mehmet – 300

61. Kütahya dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 208

62. Rize dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 374

63. Karaman dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun , memo – 5

64. Van dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 368

65. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 326

66. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 203

67. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-05-2021 04:17:23

68. Bolu dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 273

69. Bu konu : ” Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 216

70. Çanakkale dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Merhaba web siten gerçekten mükemmel, sağolun , – 234

71. Hakkari dan kimler var. Babasıyla birlikte bir yeraltı şehrine girmesine izin verilen bir adamın gönderisini hatırlıyor musunuz? Gönderisi / ama 2016 yılına aitti ve 20/20 spotunu tahmin etti. . Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım , doruk – 160

72. Sivas merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 16-05-2021 20:43:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link