Tamam, covid bir sürü boka yol açtı. Bunlardan biri, eğer birlikte takılmazsak, size daha fazla satır besleyebilirler ve insanları daha fazla bölücü yapan beyin korkusuna neden olabilirler. Jesse Ventura bu konuda bir şey yaptı, 10 yıl önce dünyayı bükmek için bir grip salgınını nasıl bastırmayı planlamışlardı.

Her neyse, bunu hepimiz biliyoruz. Çoğu kişinin bilmediği şey şudur: Ebeveynleri ve çocukları çevrimiçi eğitim konusunda rahat ettirdikten sonra, sonunda bir okul “Sonuçlar ve çocuğun eğlencesi için en iyi okul” olarak bilinecektir. İnsanların hepsi bu okula akın edecek ve daha az finansmana sahip diğer çevrimiçi okullar rekabet edemez. Bu genellikle standart şirketlerde olur ve neden biraz daha pahalı olsa bile yerel satın almak iyidir. Uzun vadede çok fazla ödememek için kısa vadede biraz daha fazla ödersiniz.

Yani hepsine hükmedecek tek bir okul olduğu zaman, çocuklara istedikleri yarasa saçmalığı propagandasını koyacaklar ve kitlelerin hepsi aynı aptal boka inanacak. Normalde looney propagandasını okullarda zorlamak zordur çünkü o kadar çok öğretmen onu zorlar ki, biri her şeyi mahveder ve pek bir şey söylememek bile aktif olarak isyan eder ve onlara gönderdiğiniz propaganda hedeflerinizi ortaya çıkarır… Ama sadece bir okulla, sadece gündeminize göre bazı yozlaşmış öğretmenleri işe almak zorundalar, bingo bango, hepsi bir kez sunulur, çoğu zaman dalga geçmez.

Sadece yaklaşan distopiye dikkat edin: “Hepsine Hükmedecek Tek Bir Çevrimiçi Okul.”

48 Comments

1. Eskişehir merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 13:29:51

2. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 19

3. Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Ordu merkezden ben . Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 15:02:03

5. Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 06-07-2021 15:03:00

6. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-07-2021 15:03:57

7. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 383

9. Kırşehir dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 70

10. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 15

11. Giresun dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 64

12. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-07-2021 15:28:04

13. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 15:28:37

15. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , memo – 110

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 359

17. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 06-07-2021 19:10:45

18. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 265

19. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 335

20. Rize dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , hatice – 399

21. Mersin merkezden ben emin. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, saolun 14-07-2021 10:06:54

22. İzmir merkezden ben Hasan. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 17-07-2021 01:26:32

23. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 314

24. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım , Emine – 204

25. Mersin dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 317

26. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 19:15:33

28. Şanlıurfa dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 63

29. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun 30-07-2021 06:30:22

30. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, saolun

31. Adıyaman dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 84

32. Rize dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 471

33. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2021 15:18:34

34. Kütahya dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler , hatice – 486

35. Elazığ merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2021 23:18:23

36. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 255

37. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim mükemmel, saolun , doruk – 227

39. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

41. İstanbul dan kimler var. Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar . Selamın aleyküm siten valla çok iyi, sağolun , hatice – 19

42. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, tebrikler 31-08-2021 19:35:04

43. Karaman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 15:46:46

44. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 372

45. Bu konu : ” Babil Kulesi’ni hatırlıyor musunuz? Herkes aynı kovan aklını düşündü ve inandı… Getirmek istiyorlar ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 320

46. Uşak merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler 20-09-2021 22:29:30

Write A Comment