Kategoriler
Genel

Bağımsız İngiltere – İngiltere’deki sürü bağışıklığı seviyeleri, ikinci bir koronavirüs dalgasını önleyecek kadar yüksek olabilir, ki Oxford Üniversitesi bilim adamları tarafından yapılan yeni bir araştırma.

https://www.independent.co.uk/news/health/coronavirus-herd-immunity-second-wave-oxford-study-boris-johnson-a9623791.html

“İngiltere’deki sürü bağışıklığının seviyeleri, ikinci bir koronavirüs dalgasını önleyecek kadar yüksek olabilir, çünkü Oxford Üniversitesi bilim adamları tarafından yapılan yeni bir araştırma.

Araştırmacılar, bazı nüfusun, yakalamadan Covid-19’a karşı zaten yüksek bir bağışıklığa sahip olabileceğini öne sürüyorlar.

Bir gazetede henüz hakem değerlendirilmemiştir, soğuk algınlığı gibi mevsimsel koronavirüslere maruz kalmayı gösteren kanıtlara işaret ediyorlar, bazılarına zaten bir dereceye kadar bağışıklık sağlamış olabilir ve diğerlerinin enfeksiyona daha doğal olarak dirençli olabileceğine dikkat edin … “

“Bağımsız İngiltere – İngiltere’deki sürü bağışıklığı seviyeleri, ikinci bir koronavirüs dalgasını önleyecek kadar yüksek olabilir, ki Oxford Üniversitesi bilim adamları tarafından yapılan yeni bir araştırma.” için 25 yanıt

Adıyaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 17-07-2020 12:43:07

Bartın merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2020 12:48:26

Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-07-2020 13:17:07

Kırıkkale merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 02-08-2020 19:56:06

Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 04:14:04

Iğdır merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 22-08-2020 12:09:58

Çorum merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 17:59:09

Kayseri merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, sağolun 06-09-2020 04:15:56

Düzce merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 11:03:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir