https://youtu.be/mioR_WrkRaU

Öyleyse, bu gerçekler ve bilim ve tüm bunlarla ilgili araştırmaya dayanıyor. Yine de burada paylaşmaya karar verdim, çünkü eminim birisinin neden bu yiyecekle ‘bunu ve bunu’ yaptıklarına / yaptıklarına dair bir teorisi vardır. o içki ‘, vb. Ama – Bunu daha önce okumamış olanlar için ve aslında bizim üzerimizde nasıl büyük, günlük bir etkisi olduğunu paylaşıyorum.

Televizyon / radyonun sahip olduğu gibi; sosyal medya, vb. Peki, bir duvar yazısı yazmam yerine videoyu izlemeniz daha iyi. Ve herhangi bir teori, tartışma, tavşan delikleri açıkça memnuniyetle karşılanmaktadır.

Mutlu Noeller!

Author

22 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 290

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım

4. Muğla dan kimler var. Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) . Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, tebrikler , memo – 444

5. Bu konu : ” Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 246

6. Bu konu : ” Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 433

7. Selam herkese siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-01-2021 23:47:24

9. selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

11. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-02-2021 05:31:40

12. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 15-02-2021 20:56:53

13. Sivas dan kimler var. Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) . Slm web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 182

14. Bolu merkezden ben banu. Slm web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 25-02-2021 00:31:51

15. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Ağrı dan kimler var. Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) . Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , banu – 325

18. Bu konu : ” Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) ” çok güzel. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 440

19. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 13:47:42

21. Bingöl dan kimler var. Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) . Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 290

22. Bu konu : ” Bağırsak bakterileri ve zihin kontrolü: beyninizi onarmak için bağırsağınızı düzeltin! (+ Bilim ve gerçekler.) ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 147

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link