Şahsen bu teoriyi hiç duymadım.

https://mysticinvestigations.com/paranormal/daylight-savings-devil/

Daha da ürkütücü olan şey, bu makaleyi okurken, O bokun şimdi Mart olduğunu fark ettim. Dizüstü bilgisayarımdaki saatime tıkladığımda, 14 Mart 2021 Pazar günü bir Hatırlatma Yaz Saati Uygulaması başlıyor. Yani 5 Gün içinde birisinin kayıp olduğu bildirilecek.

Matematiği iyi olan biri Şeytana saatini vermemizden 5 gün önce bu teori hakkında bilgi edinme şansım nedir?

Ben şahsen Yaz Saati Uygulamasını hiç umursamadım ve dikkat etmedim. Ama ben 3 am the Witching Hour’a aşinayım. Ruhların en aktif olduğu ve en çılgın EVPS’mden bazılarını yakaladığım zamandır. Bu yüzden, saat 3’ü seçtikleri olası saatler dışında öğrenen titreme var.

Bu Eksik Persona Veritabanını buldum

https://www.namus.gov/MissingPersons/Search

Ancak Veritabanını bulunan kişilerle güncelleyip güncellemediğini bilmiyorum. Hala ayarlarla oynuyorum.

http://www.webexhibits.org/daylightsaving/b.html

Ayrıca söz konusu tarihlerde sitenin kendisi ile oynamak istiyorsanız bir hesap makinesi.

Author

27 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 55

2. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, saolun

4. Elazığ merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 10-03-2021 04:37:43

5. Bu konu : ” Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım , – 20

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, tebrikler

7. Kilis dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 418

8. Mersin dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Merhaba sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , hatice – 199

9. Bu konu : ” Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 196

10. Muş merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-03-2021 19:46:03

11. Bartın merkezden ben ali. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun 31-03-2021 23:17:00

12. Malatya dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım , doruk – 73

13. İstanbul dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Slm web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , – 345

14. Bu konu : ” Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 29

15. Sakarya dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 288

16. Şanlıurfa dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 387

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 79

18. Zonguldak merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım 02-05-2021 15:58:30

19. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 06:40:11

20. Artvin dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 429

21. Samsun dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 323

22. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım

23. Iğdır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler 28-05-2021 11:00:06

24. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 18:37:29

25. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

26. Ardahan dan kimler var. Bahar Gün Işığından Yararlanma Saatinde Şeytan’ın Bir Ruh Aldığını kim duymuş? . Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , banu – 36

27. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 20-06-2021 17:43:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link