Kategoriler
Genel

Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır?

Kimse yaptıkları her şeyin bizi bireyler olarak bölmek olduğunu görmüyor mu? Haberler korkunç değil mi? Hiç iyi bir haber var mı ya da insanları farklı bir yarışa ya da ‘siyasi partiye’ paniğe kaptırmak ya da öfkelendirmek sadece hikayeler mi?

İnsanların nasıl çalıştığını anlıyoruz değil mi? Özel kulüplerde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Kimse bunu inkar edemez. İnsanların korkunç, pedofili ve çocuk istismarı dolu elit bir kulübün gerçeklerini ifşa etmeye çalıştıkları için öldürüldüklerine dair tüm kanıtlarla, kimse tüm kanıtları ciddiye almaz mı?

Bence bu dünyanın her şeyi kontrol eden gizli bir insan grubuna sahip olmama ihtimalini düşünmek aptalca. Her şey demek istiyorum. Spor, sayılara göre önceden belirlenmiş ritüellerdir. Ünlü ölümler. Hollywood. Haberler. Siyaset. Borsa.

Hepimizden daha akıllı olmaktan gurur duyuyorlar. Yüzlerimizdeki her şeyi gösteriyorlar. Semboloji, numeroloji (google 33 ve haber hikayeleri, tesadüf yok), kodlanmış mesajlar, her yerdedir. Neden herkes bundan habersiz?

Organizasyonun teşhir edilmesi sizi öldürürse, çok az kişi dener. Gizli operasyonları değerlendirmemek için büyük bir teşvik var. Ancak insanlar konuşurken bile görmezden gelinir. Tom Hanks, Isaac Kappy’nin (onu yüksek seviyeli pedofil olarak ifşa eden) haftalar önce bir köprüden atlayıp o yolda sürüş yapan bir araba tarafından vurulduktan haftalar önce “yol öldürme” başlığının 66. rotasının resmini yayınlaması bir tesadüf.

Sadece bir fyi herşey korku temelli saçmalıktır. Virüs yok. Herkese açık olmayı bırakmadım, maske ya da eldiven yok, herkes gayet iyi durumda. Bu bok bir gündem. İster ekonominin açılmasından önce çocukların kanon toplanması ya da derin devletin tutuklanması ya da fatura kapıları saçmalık zorunlu aşı olsun, daha büyük bir gündem olacağına söz veriyorum. Bu kadar. Kahretsin.

“Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır?” için 21 yanıt

Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 06-05-2020 08:39:12

Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 09-05-2020 11:32:04

Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım 09-05-2020 19:42:33

Amasya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:52:09

Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 22-05-2020 01:11:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir