Kimse yaptıkları her şeyin bizi bireyler olarak bölmek olduğunu görmüyor mu? Haberler korkunç değil mi? Hiç iyi bir haber var mı ya da insanları farklı bir yarışa ya da ‘siyasi partiye’ paniğe kaptırmak ya da öfkelendirmek sadece hikayeler mi?

İnsanların nasıl çalıştığını anlıyoruz değil mi? Özel kulüplerde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Kimse bunu inkar edemez. İnsanların korkunç, pedofili ve çocuk istismarı dolu elit bir kulübün gerçeklerini ifşa etmeye çalıştıkları için öldürüldüklerine dair tüm kanıtlarla, kimse tüm kanıtları ciddiye almaz mı?

Bence bu dünyanın her şeyi kontrol eden gizli bir insan grubuna sahip olmama ihtimalini düşünmek aptalca. Her şey demek istiyorum. Spor, sayılara göre önceden belirlenmiş ritüellerdir. Ünlü ölümler. Hollywood. Haberler. Siyaset. Borsa.

Hepimizden daha akıllı olmaktan gurur duyuyorlar. Yüzlerimizdeki her şeyi gösteriyorlar. Semboloji, numeroloji (google 33 ve haber hikayeleri, tesadüf yok), kodlanmış mesajlar, her yerdedir. Neden herkes bundan habersiz?

Organizasyonun teşhir edilmesi sizi öldürürse, çok az kişi dener. Gizli operasyonları değerlendirmemek için büyük bir teşvik var. Ancak insanlar konuşurken bile görmezden gelinir. Tom Hanks, Isaac Kappy’nin (onu yüksek seviyeli pedofil olarak ifşa eden) haftalar önce bir köprüden atlayıp o yolda sürüş yapan bir araba tarafından vurulduktan haftalar önce “yol öldürme” başlığının 66. rotasının resmini yayınlaması bir tesadüf.

Sadece bir fyi herşey korku temelli saçmalıktır. Virüs yok. Herkese açık olmayı bırakmadım, maske ya da eldiven yok, herkes gayet iyi durumda. Bu bok bir gündem. İster ekonominin açılmasından önce çocukların kanon toplanması ya da derin devletin tutuklanması ya da fatura kapıları saçmalık zorunlu aşı olsun, daha büyük bir gündem olacağına söz veriyorum. Bu kadar. Kahretsin.

Author

101 Comments

1. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 06-05-2020 08:39:12

3. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 09-05-2020 11:32:04

4. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım 09-05-2020 19:42:33

5. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler

6. Ordu merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım 10-05-2020 16:09:36

7. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

8. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Amasya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:52:09

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler

11. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

12. Selamın aleyküm web siten valla çok güzel, face de paylaştım

13. Konya merkezden ben gaye. Slm web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 14-05-2020 08:52:23

14. Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 22-05-2020 01:11:44

16. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler

17. Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

19. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 06-06-2020 18:24:19

20. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

21. Hatay merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-06-2020 18:10:05

22. Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım

23. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun

24. Rize merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 18:26:50

25. Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Kilis merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 17:48:08

27. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2020 21:33:45

28. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 03-08-2020 01:09:15

29. Çorum merkezden ben banu. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2020 22:56:15

30. Trabzon merkezden ben doruk. Slm siteniz cidden iyi, şukuladım 09-08-2020 19:52:05

31. Tunceli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-08-2020 08:08:35

32. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım

33. Sinop merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 16-08-2020 22:31:17

34. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sağolun

35. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

36. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

37. Düzce merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, şukuladım 26-09-2020 23:55:26

38. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 08:48:33

40. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler 15-10-2020 12:06:18

41. Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

42. Eskişehir dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 181

43. Eskişehir dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 275

44. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 227

45. Giresun merkezden ben emin. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun 02-12-2020 14:55:08

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 45

47. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:24:19

48. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-12-2020 00:12:39

49. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

50. Ankara merkezden ben . Merhaba paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-12-2020 20:07:06

51. Gürbüz Reply

Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , Gürbüz – 258

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 162

54. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

55. İstanbul dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler , hatice – 427

56. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 389

57. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 26-01-2021 21:23:48

58. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

59. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-02-2021 01:00:16

60. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, tebrikler

61. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

62. Kahramanmaraş dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 386

63. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun

64. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 448

65. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 457

66. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

67. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

68. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 190

69. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 28-03-2021 04:25:42

70. Konya merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-03-2021 07:44:14

71. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , doruk – 488

72. Kahramanmaraş dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 11

73. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 326

74. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

75. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-04-2021 18:49:23

76. Isparta dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 112

77. Kayseri dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 424

78. Çanakkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2021 16:44:20

79. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 101

80. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 375

81. Çanakkale dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 414

82. Kayseri dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 41

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 82

84. Sakarya dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Selamlar paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım , ziya – 467

85. Tokat dan kimler var. Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 412

86. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 385

87. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

88. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 05-06-2021 19:13:36

89. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

90. Bu konu : ” Bahse girerim, 100 kişiye rastgele bir yerde, hükümetin bize yalan söylediğini düşünürseniz, güçlü bir% 90’ı evet derdi. Öyleyse, çoğu insan ana akım medyanın istedikleri hikayeyi manipüle etme ve kontrol etme yeteneği söz konusu olduğunda neden bu kadar saftır? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , mehmet – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link