Banka hesabımdaki tüm parayla İran’ı işgal edeceğimize bahse girmeye hazırım.

Sanmıyorum, kar topları olma ihtimalimiz var. Ve para yüzünden İsrail yüzünden değil. Bu adamlara ton para kazandırıyor. Ve bizi içinde bulunduğumuz çukurdan çıkaracak. Ayrıca Joe Biden’ın tek dünya hükümetiyle ilgilenenleri onun İran’ı işgal etmesini istiyor, bu yüzden muhtemelen yapacak.

Author

9 Comments

1. Afyon merkezden ben . Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 28-02-2021 00:44:18

2. Bu konu : ” Bahse girerim, eski güzel Joe Biden yönetiminde İran’ı işgal edeceğiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 498

3. Mrb bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Sinop merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler 14-03-2021 00:56:11

5. Samsun dan kimler var. Bahse girerim, eski güzel Joe Biden yönetiminde İran’ı işgal edeceğiz. . Merhabalar sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 327

6. Bu konu : ” Bahse girerim, eski güzel Joe Biden yönetiminde İran’ı işgal edeceğiz. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 256

7. Bu konu : ” Bahse girerim, eski güzel Joe Biden yönetiminde İran’ı işgal edeceğiz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , gaye – 436

8. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-04-2021 02:46:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link