21 Mart 2021 sabahı New York City’deki bir metro platformunda altı kişi öldürülecek. Bana verilmiş olanı daha fazla açıklığa kavuşturabilirsem, paylaşırım. Lütfen herkes güvende olun

… surffawkes tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Konya merkezden ben ali. Slm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım 16-03-2021 05:30:08

2. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Bingöl dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 71

5. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok güzel, saolun 16-03-2021 05:46:12

6. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun

7. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 16-03-2021 05:55:14

8. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 225

9. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 398

10. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Van dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 107

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 493

13. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Mersin merkezden ben emin. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 17-03-2021 13:06:39

15. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, saolun , ali – 280

16. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 127

17. Karabük dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 135

18. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-04-2021 00:15:47

19. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 418

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link