21 Mart 2021 sabahı New York City’deki bir metro platformunda altı kişi öldürülecek. Bana verilmiş olanı daha fazla açıklığa kavuşturabilirsem, paylaşırım. Lütfen herkes güvende olun

… surffawkes tarafından gönderildi
[comments]

Author

39 Comments

1. Konya merkezden ben ali. Slm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım 16-03-2021 05:30:08

2. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Bingöl dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 71

5. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok güzel, saolun 16-03-2021 05:46:12

6. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun

7. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 16-03-2021 05:55:14

8. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 225

9. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 398

10. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Van dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 107

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 493

13. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Mersin merkezden ben emin. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 17-03-2021 13:06:39

15. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, saolun , ali – 280

16. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 127

17. Karabük dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 135

18. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-04-2021 00:15:47

19. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 418

20. Çanakkale dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Selam sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler , mehmet – 488

21. Artvin merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-04-2021 19:35:24

22. Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, tebrikler

23. Manisa dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 367

24. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

25. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 13:00:28

26. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım , banu – 343

27. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Slm web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 423

28. Artvin dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Merhaba herkese siteniz cidden güzel, tebrikler , ziya – 371

29. Mardin dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . Selamın aleyküm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , memo – 39

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 350

31. Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

32. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

33. Kilis dan kimler var. Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … . selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 367

34. Elazığ merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 05:29:51

35. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 339

36. Bu konu : ” Bak, bunu kanıtlamanın bir yolu yok ama … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 462

37. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link