SS: Bu İncil uygulamasına sahibim, bana her gün rastgele bir İncil ayeti gönderiyor. Pek çok durumda, hayatla veya anlamla ilgili merak ettiğim şeyler günün ayeti tarafından cevaplanıyor. Bu noktada hiçbir şeyi düşünmediğim kadar yaygın. Garip, ama tesadüf olabilir, ama muhtemelen değil, çünkü böylesi daha eğlenceli.

Geçenlerde sırtımı incittim ve 2015’ten beri ilk kez hastaneye gitmek zorunda kaldım, oraya gitmekten nefret ediyorum. Ağrım için bana biraz kas gevşetici verdiler ve onlara alerjik reaksiyon gösterdim. Boğazımda, kafamda, dilimde ve bazı şeyler şişmeye devam ediyor ve (tükürük bezlerim) enfekte oldu ve ben strese giriyorum. Beni öldürebilecek bir şeylerin yanlış gittiğini düşünmek gibi. Bu devam ederken İncil ayetleri ölüm ve şeyler ve kurtuluş hakkında olmuştur. Bu da beni bu yazının nedenine getiriyor. Ve düşündüğün gibi olmayacak.

Simülasyon teorisi ile ilgili. Bugünkü ayet Elçilerin İşleri 3:19 idi.

Bu nedenle tövbe edin ve tövbe edin ki, Rab’bin huzurundan yenilenme zamanları geldiğinde günahlarınız silinsin.

Simülasyon teorisinin gerçek olduğunu varsayalım ve biraz eğlenmenize izin verin. Ya yenileme zamanları sadece sunucuları yeniledikleri zamansa? Olmadan önce RDR2 tarzı gibi onur seviyemizi kontrol edecekler. Olumlu bir onura sahip olmak istiyorsun. Bir dahaki sefere nasıl bir varoluşa sahip olacağınızı veya hatta var olup olamayacağınızı etkiler.

Bilmiyorum. Sadece sıkıldım ve yenileme kelimesini gördüm ve bundan simülasyon teorisi ile ilgili bir gönderi yapıp yapamayacağımı görmek istedim. Muhtemelen söylediklerinin dışında bir şey yok. Rab aşağı inecek ve bizi günahlarımızdan arındıracak. Muhtemelen bir BIOS güncellemesi de alacağız. lol

…BoringClock tarafından gönderildi
[comments]

29 Comments

1. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle iyi, face de paylaştım , Emine – 184

2. Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 26-06-2021 06:35:21

4. Kilis merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 16:26:12

5. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 28-06-2021 17:22:53

7. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Selam web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 305

10. Yozgat dan kimler var. Bak, kafam iyi ama benimle kal. . Merhaba sayfan harbiden mükemmel, sağolun , hatice – 69

11. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 72

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 146

13. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan inan ki iyi, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 277

15. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 16-07-2021 01:09:53

16. Malatya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım 16-07-2021 18:44:17

17. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 28

18. Selam herkese paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 10-08-2021 06:00:14

20. Karaman dan kimler var. Bak, kafam iyi ama benimle kal. . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 441

21. Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 12-08-2021 10:28:04

22. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 421

23. Slm bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 443

25. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 232

26. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-09-2021 03:54:54

28. Bu konu : ” Bak, kafam iyi ama benimle kal. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , – 28

Write A Comment