Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı!

Ve kendimi kötü hissetmiyorum bile. Evlerinde 7 kişi vardı. Ben de polisi aradım ve geldiler.

Komşum bunu kimin yaptığını bilmiyor, bu yüzden dün konuştuk ve bana bir “pisliğin” partisini polislere rapor ettiğini ve karısıyla birlikte 6000 dolar para cezası aldığını söyledi. Bana bunun parasını ödeyemeyeceğini söyledi, bu yüzden temelde hapishane veya evini satmak ve ailesini bir daireye taşımak arasında seçim yapması gerektiğini söyledi.

Sempati göstermiş gibi davrandım ama dürüst olmak gerekirse, elde ettiğin şey bu, her yerde insanlar ölürken halk sağlığını tehlikeye atan gerçek pisliksin, hastanelerin hepsi kapasiteye yakın ve yakında bazı insanların ölmesine izin verecekler çünkü onları tedavi edemezler.

Lanet maskeler giyin ve bir salgın durumunda parti vermeyin. Umarım dersini almıştır.

DÜZENLEME: Sizlerin nesi yanlış? Ülkemde 7 lanet kişiyle (komşum ve karısı dahil değil) HİÇBİR toplantı yapmak bir yana, HERHANGİ bir toplantı yapmak YASADIR!?!?!?! Şu anda vakalar tavan yapıyor ve hastanelerimiz kimin yaşayıp kimin öleceğini seçmek zorunda olduğumuz noktaya kadar tamamen dolu. Yaptım. . Sağ. Şey. Dönem.

DÜZENLEME2: Ödül için çok teşekkür ederim, en azından biriniz onu aldı !!! 🙂 <3

“Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı!” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Slm sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 303

2. Tunceli dan kimler var. Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, teşekkürler , Emine – 174

3. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 81

4. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 08-01-2021 12:13:06

5. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 333

6. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 228

7. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , – 260

8. Hatay dan kimler var. Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 356

9. Kırşehir dan kimler var. Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 54

10. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 61

11. Yozgat dan kimler var. Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! . Selam sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 192

12. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha iyi, saolun , Hasan – 40

13. Bu konu : ” Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 167

14. Trabzon dan kimler var. Bak o 7 kişiyi mahveterek hayat kurtardı! . selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 147

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link