Kategoriler
Genel

Balta adamı Kai’yi hatırlıyor musun?

Bunu chan’da buldum

7 yıl önce Kai “balta kaynak otostopçu 30 yaşındayken bakir Adalarda bir çocuğa tecavüz ettiğimi söyleyen bir adama saldırdı.

Bu hafıza delikleri. Kimse bildiğim kadarıyla bunu hatırlamıyor ama hala YouTube’da

https://youtu.be/-Xa0NfCdLk4

Yaklaşık 30 saniye.

Adam ölmedi. Bir balta ile kafasına çarptıktan sonra bir okula gitti ve tavuklarını boğmaya başladı. Bunu uydurmuyorum. Bildirilen budur. Yakalandıktan sonra başına gelen buydu

Jett Simmons McBride (sanık), kişisel olarak ölümcül bir silah kullandığı ve kişisel olarak büyük bedensel zarar verdiği cinayet teşebbüsü ile Fresno İlçe Yüksek Mahkemesi’nde suçlandı (Pen. Code, §§ 187, subd. (A), 664, 12022, subd. (b) (1), 12022.7, alt. (a); sayı 1), kişisel olarak büyük bedensel yaralanma uyguladığı ölümcül bir silahla saldırı (id., §§ 245, alt. (a) (1), 12022.7, alt (a); 2 ve 3 sayıları) ve pil (id., § 242; 4 sayı). Sanık delilik nedeniyle suçsuz ve suçsuz olduğunu söyledi. Bir jüri, 1 ve 4 numaralı sayılardan beraat etti, 2 ve 3 numaralı sayılardan mahkum etti ve her sayım için özel iddiaları doğru buldu ve suçları işlediği sırada delirdiğini buldu. 1 Ceza Kanunu bölüm 1026 uyarınca, mahkeme onu Atascadero Devlet Hastanesi’ne en fazla dokuz yıl süreyle adamıştır.

“Balta adamı Kai’yi hatırlıyor musun?” için 10 yanıt

Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 06-07-2020 06:00:03

Konya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2020 08:52:20

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi valla mükemmel, şukuladım 10-07-2020 02:35:19

Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-08-2020 09:46:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir