Simpsons Yine Adını Verdi .. Homer, AMC’yi Sonunda Koca Kıçlı Maymunla Satın Aldı …

Para içindeyiz .. para içindeyiz .. ha matris çılgın.

Ama cidden Matt Groening, bana ne bildiğini söyle. Marty ve Doc ile Geleceğe geri mi döndü? Ciddi anlamda. İyi bir komployu severim.

30 Times Simpsons geleceği tahmin etti.

… triride tarafından gönderildi
[comments]

Author

6 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Bana bildiklerini söyle Matt Groening .. Simpsons yaptı .. . Selam siteniz inan ki iyi, tebrikler , – 245

2. Bu konu : ” Bana bildiklerini söyle Matt Groening .. Simpsons yaptı .. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 143

3. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım 26-03-2021 22:46:15

4. Bu konu : ” Bana bildiklerini söyle Matt Groening .. Simpsons yaptı .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 34

5. Düzce dan kimler var. Bana bildiklerini söyle Matt Groening .. Simpsons yaptı .. . Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 486

6. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, şukuladım 11-04-2021 17:10:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link