Kategoriler
Genel

Bana düz dünya için en iyi sebebini ver.

Dünyanın düz olduğuna inanmıyorum, ama düz dünya fikrini seviyorum ve gerçekten yuvarlak mı yoksa düz mü olduğunu bilmediğimi fark ettim çünkü aslında doğrulayan herhangi bir doğrudan deneyimim yok . İnsanların sağladıkları “debunings” in çoğu naif ve yanlış.

Bunun için en iyi kanıt, insanların dünyanın eğriliği olması gereken şeyin üzerinde bir şey görebildiği birçok video olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar bunun hafif bükme ile ilgili olduğunu söylüyor, ancak bence durum böyle değil ve hiç gösterilmedi. Işık o kadar hızlı hareket ediyor ki, bu kadar çabuk bükülmesinin bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Bence en önemli ve gözden kaçan noktalardan biri, düz bir dünyada, güney kutbu yıldızı olmayacak ve güney kutbu yıldızı Sigma Octantis var. Yani bu, gökyüzünün bir simülasyon olmasını gerektirir ve bu da yepyeni bir solucan kutusu açar.

Görünüşe göre gökyüzünün bir simülasyon olduğuna inananlar var, ancak herhangi bir kanıt gördüğümü düşünmüyorum. Bir rüyada bir rüyada yaşadığımız göz önüne alındığında, düşündüğünüz kadar ileri değil.

“Bana düz dünya için en iyi sebebini ver.” için 13 yanıt

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-07-2020 11:11:37

Rize merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 02-08-2020 10:31:32

İstanbul merkezden ben mehmet. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-08-2020 10:36:15

Kayseri merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-08-2020 18:16:58

Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 18:58:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir