aşıda bir şey varsa, diğer ülkeler bunu bilmeli ve kabul etmeliydi, demek istediğim şu ki, aşıda sus varsa, onu kullanan ülkeler, hindistan gibi kendi laboratuvarlarında test etti. bharat biotech denilen kendi aşısı. Beyler ya covid’in sahte olduğunu ya da aşının sahte olduğunu söylemeye çalışıyorsunuz çünkü ben yeniyim ama lütfen yanılıyorsam beni aydınlatın ve bu soru doğru cevaplanırsa aşı yaptırmadan önce çok düşüneceğim.

51 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Aylin – 306

3. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 368

4. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , banu – 462

6. Isparta dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Slm sayfan cidden iyi, face de paylaştım , ahmet – 290

7. Sakarya dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 323

8. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, saolun

9. Merhaba web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım

10. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 12:01:39

11. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

12. Tunceli merkezden ben doruk. Slm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-08-2021 12:09:56

13. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 111

15. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler

16. Hakkari dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım , – 166

17. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , – 214

18. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 198

20. Tokat dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, saolun , gaye – 314

21. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , memo – 219

22. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 81

23. Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Erzurum dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 486

26. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , hatice – 448

27. Mersin merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım 07-08-2021 12:34:40

28. Adana dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Slm sayfa harbiden çok iyi, saolun , ziya – 244

29. Kütahya merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 12:36:13

30. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 372

31. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 379

32. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

33. Kırıkkale dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Selamlar siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ahmet – 37

34. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun

35. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 18:55:56

36. İstanbul dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Selamlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 150

37. Bitlis merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 20-08-2021 23:43:23

38. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 21-08-2021 18:17:36

39. Ağrı dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , hatice – 98

40. Kayseri merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 22-08-2021 17:02:15

41. Bayburt dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 29

42. Erzurum dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 332

43. Kırklareli merkezden ben memo. Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler 26-08-2021 20:24:19

44. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 10:30:28

45. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 18:31:31

46. Ankara dan kimler var. Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru . Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , mehmet – 406

47. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 28

48. Bu konu : ” Bana eksi oy verme, bu sadece aklımdaki bir soru ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 228

Write A Comment