Bir uçak, dönüş hızının 350mph olduğu St. Petersburg’dan kalkıyor ve dönüş hızının 1000mph olduğu ekvator’a iniyor. Her nasılsa inmek için hareketli bir pist gerektirmez.

Globers, havanın, uçağın ne kadar hızlı hareket ettiğinden bağımsız olarak, aşağıdaki dönen zemin ile mükemmel bir senkronizasyon içinde, uçağın doğuya doğru hızını havada sihirli bir şekilde hızlandırdığını söylerdi, ama ben bunu satın almıyorum çünkü uçak hava ile aynı yoğunlukta değil. bir tür ivmenin uçağın dengesi üzerinde bir etkisi olur ve hissedilir, uçağın aerodinamiğini hesaba katmaz ve bir şekilde rüzgarın hangi yönden estiğine bakılmaksızın gerçekleşir.

Tek gereken, dönen topun üzerinde yaşadığımız kitleleri ikna etmek için bazı sahte sahneler ve bunun gibi görüntülerdi (Apollo 17 patlaması)

https://i.imgur.com/Hg8hhAu.gif

İnandıkları model bu

https://i.imgur.com/MYfDY1d.gif

Author

32 Comments

1. Erzurum merkezden ben Aylin. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 08:32:52

2. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 13:59:04

3. Yalova merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-08-2021 16:57:33

4. Adana merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, tebrikler 04-08-2021 01:13:36

5. Muş dan kimler var. Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 198

6. Giresun merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 04-08-2021 23:20:45

7. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 273

8. Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2021 14:38:23

9. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 206

12. Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım 24-08-2021 02:00:16

13. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım

14. Tekirdağ dan kimler var. Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru . selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 384

15. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun

16. Aksaray merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:24:23

17. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 315

18. Eskişehir merkezden ben Hasan. Slm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 07:09:18

19. Aydın merkezden ben hatice. Mrb siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 31-08-2021 08:47:48

20. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 144

21. Bayburt dan kimler var. Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru . Selam web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , Emine – 205

22. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 147

23. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-09-2021 23:29:17

25. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , gaye – 174

26. Bilecik merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 18-09-2021 18:41:40

27. Ordu dan kimler var. Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , Hasan – 321

28. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 178

29. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Bana göre dönen top dünya modelinin en büyük kusuru ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 12

Write A Comment