Kategoriler
Genel

Bana komplo ile ilgili bir şey sor ve dürüst görüşümü vereceğim …. hangi genellikle doğru göz kırptı

Profildeki bir yorumunuza istinaden “Mısır'daki en ilginç şey?” Yanıtladığınız yer, dev bir hava makinesi …. Gerçekliğin bilinmeyen genişliklerinin mevcut dünya görüşü içinde rasyonelleştirmeye çalışmayın. Sadece hiçbir yere gitmiyor. Bu alem bunun için, en azından deniyor. Burada olduğu gibi, Pisagor piramitlerin içindeki hermetik gizemli okullara yeryüzündeki yılanlarla inisiyasyon. Ya da mitolojileriyle ilgili herhangi bir şey, örneğin bir kişinin kalbini mavi tüylere karşı yaşamdan sonra temizlenmesi için tartmak gibi. Ya da piramitlerin Kudüs'ten ziyade “evrenin merkezi” olduğuna inandıkları. Hava durumu makinesi 😂

“Bana komplo ile ilgili bir şey sor ve dürüst görüşümü vereceğim …. hangi genellikle doğru göz kırptı” için 28 yanıt

Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-02-2020 20:30:21

Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 25-02-2020 11:39:04

Karaman merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2020 23:06:09

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım 28-02-2020 02:48:01

Trabzon merkezden ben mehmet. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 04-03-2020 18:26:19

Karaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-03-2020 04:35:18

merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, saolun 05-04-2020 22:36:23

Sakarya merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 08-04-2020 12:47:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir