Polis reformu söz konusu olduğunda eğilimli kalma eğilimindeyim. ben yapmak bazı polis memurlarının renkli insanlara / daha fakir kişilere karşı önyargılı olduğuna inanıyor (sadece siyah olmak zorunda değil).

Ancak neden sürekli tutuklanmaya DİRENEN insanların videolarını izlediğimi anlamıyorum. Neden tam olarak direniyorlar? Eğer kenara çekilseydim, yapardım ASLA kaçmaya çalış.

Hepimize, tutuklamaya direnmeye çalışırsanız, hayatınızı tehlikeye attığınız öğretildi. Bir memur sana bir şey yapmanı söylerse, yaparsın.

Bu noktayı babamla gündeme getirdim ve o tamamen aynı fikirde değildi, temelde polisin siyahları tutuklamaya direnmeye kışkırttığını söyledi.

Komploya göre çoğu insan incelikli düşünme yeteneğine sahip değil. Polisin reformdan fayda sağlayacağına inansam da, ben Ayrıca insanların tutuklamaya direnmemesi gerektiğine inanıyor. Bu görüşler birbirini dışlamaz.

Bir polise bıçakla koşarsanız, sizi vurursa veya vurursa şaşırır mıydınız? Muhtemelen değil.

* Bu gönderi ırkçılar için bir köpek düdüğü değildir. ırkçı yorumlar bırakmayın

Author

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Antalya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, sağolun 14-04-2021 07:40:39

3. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Emine – 403

4. Edirne dan kimler var. Bana kulak ver… . Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun , Emine – 64

5. Adıyaman merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 22-04-2021 14:52:50

6. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-04-2021 07:23:13

7. İzmir dan kimler var. Bana kulak ver… . Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , banu – 379

8. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:02:43

9. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, saolun 17-05-2021 01:03:43

10. Muğla dan kimler var. Bana kulak ver… . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 248

11. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 53

14. Erzincan dan kimler var. Bana kulak ver… . Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , Emine – 86

15. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

17. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

18. Erzurum merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 09-06-2021 02:37:17

19. Zonguldak dan kimler var. Bana kulak ver… . Selamlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 315

20. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-06-2021 13:12:34

21. Kütahya dan kimler var. Bana kulak ver… . Merhabalar sayfa vallaha billaha güzel, saolun , gaye – 282

22. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 98

23. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 432

25. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 468

26. Mersin merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-07-2021 09:09:41

27. Ankara dan kimler var. Bana kulak ver… . Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 453

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link