Polis reformu söz konusu olduğunda eğilimli kalma eğilimindeyim. ben yapmak bazı polis memurlarının renkli insanlara / daha fakir kişilere karşı önyargılı olduğuna inanıyor (sadece siyah olmak zorunda değil).

Ancak neden sürekli tutuklanmaya DİRENEN insanların videolarını izlediğimi anlamıyorum. Neden tam olarak direniyorlar? Eğer kenara çekilseydim, yapardım ASLA kaçmaya çalış.

Hepimize, tutuklamaya direnmeye çalışırsanız, hayatınızı tehlikeye attığınız öğretildi. Bir memur sana bir şey yapmanı söylerse, yaparsın.

Bu noktayı babamla gündeme getirdim ve o tamamen aynı fikirde değildi, temelde polisin siyahları tutuklamaya direnmeye kışkırttığını söyledi.

Komploya göre çoğu insan incelikli düşünme yeteneğine sahip değil. Polisin reformdan fayda sağlayacağına inansam da, ben Ayrıca insanların tutuklamaya direnmemesi gerektiğine inanıyor. Bu görüşler birbirini dışlamaz.

Bir polise bıçakla koşarsanız, sizi vurursa veya vurursa şaşırır mıydınız? Muhtemelen değil.

* Bu gönderi ırkçılar için bir köpek düdüğü değildir. ırkçı yorumlar bırakmayın

Author

8 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Antalya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, sağolun 14-04-2021 07:40:39

3. Bu konu : ” Bana kulak ver… ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Emine – 403

4. Edirne dan kimler var. Bana kulak ver… . Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun , Emine – 64

5. Adıyaman merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 22-04-2021 14:52:50

6. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-04-2021 07:23:13

7. İzmir dan kimler var. Bana kulak ver… . Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , banu – 379

8. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:02:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link