Atmosferik değişikliklere tepki mi?

Yaklaşık bir hafta üç gün önce boğazım veya hava yolum biraz şişti ve her gün nefes almak biraz daha zordu. Aynı zamanda sırtım da tutuldu ve sırtımdan (sanırım) nefes almam, kiropraktöre gidene kadar zorlaştı. Ondan sonra yavaş yavaş iyileşti ama nefesim hala normal değildi.

Bundan hemen sonra boğaz ağrım başladı ve çok tahriş oldu. İyi uyuyamıyor olabilirim ama tüm bu süreç boyunca sürekli olarak yorgunum. Aslında vücudum değil, sadece zihinsel durumum. Şimdiye kadar ileri sarıldım ve başka semptomum yok ama sadece gerçekten yorgunum. Ne olabilirdi?

Author

28 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Mardin merkezden ben memo. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 26-12-2020 09:33:08

3. Giresun merkezden ben ali. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 26-12-2020 10:09:11

4. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun

5. Şanlıurfa dan kimler var. Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. . Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 298

6. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 237

7. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 476

8. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz iyi, tebrikler , Hasan – 71

9. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, tebrikler

10. Trabzon dan kimler var. Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. . Selam siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 214

11. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 19-01-2021 06:52:29

12. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 84

14. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

15. Kırşehir dan kimler var. Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. . Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , gaye – 82

16. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

17. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , banu – 477

19. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

20. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

21. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Adıyaman merkezden ben hatice. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler 14-03-2021 03:31:03

23. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 481

24. Trabzon dan kimler var. Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. . Selam herkese sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım , memo – 414

25. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Slm sayfa inanki hayran edici, saolun , gaye – 131

26. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 21

27. Bu konu : ” Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 412

28. Van dan kimler var. Bana mantıklı gelmeyen rastgele hastalık belirtileri. . Selam sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 297

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link