Bana yalan söyle

1.Sezon 13. Bölüm Sacrifice, 34:46

Cal Lightman – “Her acil durum olduğunda kanunları çiğneyen bir yere ne dediklerini biliyor musunuz? Bir diktatörlük.”

Bunun gibi gösteriler, yetkililerin daha iyi bir amaç için protokolü bozmaya istekli olduklarını hayal etmeyi kolaylaştırıyor. Çoğu suç / dedektif şovu, en sevdiğimiz karakterlerin bir önseziye dayanarak kurallara karşı gelmeye istekli olduğunu gösterir. Genellikle sonuç onların lehine olur ve bölümün sonunda bileğine bir tokat atarlar. Bunu bir daha yapmayacaklarını ispat etmeleri gerekiyor vs. . Ama gerçek hayat her zaman şovlar gibi değildir. The Fray’in arka planda oynaması iyi bir an değil. Ya kendilerini protokolü çiğnediğini hayal edenler, insanları tehlikeye atıp atmadıklarını gerçekten umursamazlarsa? Bu gücü kötüye kullandıkları sürece, daha büyük bir iyilik için gördükleri şey diktatörlükle aynı mıdır? Gerçek hayatta kaç kişi bunu ülkede olup bitenlere bir cevap olarak yapıyor?

… kmexposed tarafından gönderildi
[comments]

“Bana yalan söyle” üzerine 14 yorum

1. Kilis merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 23:58:05

2. Hatay dan kimler var. Bana yalan söyle . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , doruk – 158

3. Bu konu : ” Bana yalan söyle ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 196

4. Bu konu : ” Bana yalan söyle ” çok güzel. Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 338

5. Düzce dan kimler var. Bana yalan söyle . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , – 96

6. Konya dan kimler var. Bana yalan söyle . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 169

7. Afyon merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 18-01-2021 22:09:37

8. Bu konu : ” Bana yalan söyle ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , Hasan – 426

9. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 28-01-2021 01:12:00

10. Bolu dan kimler var. Bana yalan söyle . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, teşekkürler , Aylin – 249

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link