Bu gizli bir komplo değil – o kadar belirsiz ki denizaltındaki çoğu kişi gözlerini devirecek. Teknik anlamda, tam olarak tanımsal bir komplo olmasına rağmen (özellikle bir ‘yıkıcı eylem’). Eylemleri yasal olabilir, ancak yalnızca yasalar / standartlar / kodlar belirlendi minimum Gereksinimler. Ayrıca, şu anda düşünebildiğim tek yer burası.

Kısmi rezerv bankacılığı, bankaların paranızı kendi kârları için kullanmalarına tam anlamıyla izin verir. Ve ne için? Enflasyona bile ayak uyduramayan bir faiz oranı mı ?! borç ekonomisi?! Günümüzde kişisel verilerinizi de satıyorlar. Onları biraz kıvırmanın zamanı geldi. Eğer bankanıza saldırmak için somut bir sebebiniz varsa, ayağınızı yere koymanızı öneririm.

Görüntü ipotek borç verenime gönderildi. Aramak için çok geçti, Pazartesi arayacağım. Ancak başka bir bankayı aradım ve (çok benzer) endişelerimi dile getirdim. Bankaların 3. şahıslarını koruma şekli o kadar saçma ki operatörlerini güldürdüm. Bu bir umut işaretidir.

“Dünyanın nasıl çalıştığı”, biz dünyanın bu şekilde çalışmasına izin vermemizden kaynaklanıyor. Bir arkadaşa söyle. Görevini yap – dünyaya değil. Kendin Yap.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 62

2. Bu konu : ” Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 254

3. Bingöl dan kimler var. Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 43

4. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 28-02-2021 03:51:54

6. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 10-03-2021 12:37:11

7. Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

8. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

9. Iğdır dan kimler var. Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , emin – 349

10. Erzincan dan kimler var. Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. . Mrb web siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 72

11. Bartın merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 19:50:21

12. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Kastamonu dan kimler var. Bankalar en kötüsü. Kıvrılmalarını sağlayın. . Merhaba siten süper ötesi çok iyi, sağolun , mehmet – 93

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link