Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil.

Bu, başkanın değil elitlerin Washington DC’ye sahip olduğunun kanıtıdır. Kimin oy verdiği önemli değil, derin devlet boka batıyor. Bu yüzden 3. parti asla popüler olmayacak. Gerçekten güçlü bir 3. partiye ihtiyacımız var. Demokratlar ve cumhuriyetçiler hem radikalleşmiş …

Bu yüzden koz bir canavara dönüştürüldü. Elit efendileri hiç dinlemedi. Doğru şeyleri yaptı … istemediler.

Savaş istiyorlar … savaştan tonla para kazanıyorlar. Paris anlaşması bu yüzden önemli, para terörist devletlere geri dönüyor.

IŞİD’in başka bir versiyonunun ortaya çıktığını görürsek şaşırmayacağız.

Demokratlar bu şekilde kontrol edilir.

İklim kontrolü ve ırksal adaletsizlik hakkında vaaz veriyorlar, ama asla daha iyi bir şey yapmıyorlar, sadece işleri daha da kötüleştiriyorlar.

Demokrat Parti bir “sosyal adalet” partisi ise, Obama neden her şeyi bugün artık sorunumuz kalmayacağına göre değiştirmedi? Çünkü bunların hepsi saçmalık ve eğer bunu anlamazsan, sen bir demokrat robotsun.

Yaşlı adam Jenkins ve polis şefi başkan yardımcısının bir bok yapacağını mı düşünüyorsun?

Polisi kirletmek ama siyahları hapse atmaktan sorumlu bir Başkan Yardımcısı’na oy vermek?

Bir partinin ve onun takipçilerinin böyle bir şakası da aynı derecede aptaldır.

Cinler için endişelenmiyorum, zayıf ve sığlar.

“Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil.” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 87

2. Aydın dan kimler var. Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil. . Selam herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 394

3. Bu konu : ” Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , ziya – 50

4. Konya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 20-01-2021 06:54:29

5. Malatya dan kimler var. Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil. . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 363

6. Burdur dan kimler var. Bankaların kozları bloke ettiği gerçeği, banka hesaplarını bloke ediyor, dünyayı derin devlet elitlerinin yönettiğini, başkanın değil. . Selam herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 224

7. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 02:34:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link