Umursadığımdan bile değil ama hey, oyundaki ole ‘Streisand etkisi biraz. Bir soru sorduğum için beni susturuyorsun ve gerçek su gibi kayanın etrafından bir sonraki boşluğa akıyor.

“A Quiet Place In The Country” (1968) filminde, bir adamın (sanatçı) kız arkadaşını villada gördüğü ve böylelikle askerleri eve doğru kol hareketleriyle eve doğru gizlice giriyormuş gibi şakacı bir şekilde hareket ettiği bir sahne var. Sanki ona el bombası fırlatıyor ve sonra yanına geldiğinde hareketi tekrar yapıyor ama bu sefer fırlattığı küçük bir buket çiçek var.

Filmi / sahneyi izlerken hemen çiçek atma sanatını düşündüm ve o sahneden mi ilham aldığını ve / veya filme itibar verip vermediğini merak ettim.

Şimdi, bu büyük bir anlaşma bile olmazdı ama görünüşe göre bu Baansky denen adam Dava açmak imajının yeniden kullanılması ve kaybedilmesi için münhasır haklar için insanlar. Sanırım bu onların sorgulayıcı ve sıra dışı bir şey değil, sanırım. Adamın İngiltere’den olduğu ve filmin İngiliz / AB oyuncuları olduğu ve orada geçtiği için biraz ilginç olduğunu düşündüm, bu yüzden filmi görmesi ve sanatını tamamen bu sahneye dayandırması makul. Belki sorun değil, belki değil. Sadece okuduğum makalelerin hiçbir yerinde bahsedilmedi ve ondan önce gelen fikir üreticilerine itibar etmek istedim. Şerefe.

Author

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, saolun , Gürbüz – 265

2. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:25:16

3. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 02:25:04

4. Bu konu : ” Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 280

5. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler

6. Kırklareli merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 25-03-2021 02:07:57

7. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

8. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

10. Şırnak merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 12:04:44

11. Bu konu : ” Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 410

12. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Çankırı dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Emine – 33

14. Kütahya merkezden ben emin. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 23:16:02

15. Çankırı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler 07-05-2021 16:49:22

16. Yalova dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 13

17. Nevşehir merkezden ben . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2021 02:27:08

18. Bilecik dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 407

19. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 22-05-2021 00:56:09

20. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 01-06-2021 08:36:31

21. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 453

22. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 319

23. Van merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 14-06-2021 23:04:54

24. Ağrı dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 327

25. Kilis dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 473

26. Adıyaman dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 106

27. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler 15-07-2021 12:19:23

28. Diyarbakır dan kimler var. Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. . Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 124

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link