Umursadığımdan bile değil ama hey, oyundaki ole ‘Streisand etkisi biraz. Bir soru sorduğum için beni susturuyorsun ve gerçek su gibi kayanın etrafından bir sonraki boşluğa akıyor.

“A Quiet Place In The Country” (1968) filminde, bir adamın (sanatçı) kız arkadaşını villada gördüğü ve böylelikle askerleri eve doğru kol hareketleriyle eve doğru gizlice giriyormuş gibi şakacı bir şekilde hareket ettiği bir sahne var. Sanki ona el bombası fırlatıyor ve sonra yanına geldiğinde hareketi tekrar yapıyor ama bu sefer fırlattığı küçük bir buket çiçek var.

Filmi / sahneyi izlerken hemen çiçek atma sanatını düşündüm ve o sahneden mi ilham aldığını ve / veya filme itibar verip vermediğini merak ettim.

Şimdi, bu büyük bir anlaşma bile olmazdı ama görünüşe göre bu Baansky denen adam Dava açmak imajının yeniden kullanılması ve kaybedilmesi için münhasır haklar için insanlar. Sanırım bu onların sorgulayıcı ve sıra dışı bir şey değil, sanırım. Adamın İngiltere’den olduğu ve filmin İngiliz / AB oyuncuları olduğu ve orada geçtiği için biraz ilginç olduğunu düşündüm, bu yüzden filmi görmesi ve sanatını tamamen bu sahneye dayandırması makul. Belki sorun değil, belki değil. Sadece okuduğum makalelerin hiçbir yerinde bahsedilmedi ve ondan önce gelen fikir üreticilerine itibar etmek istedim. Şerefe.

Author

9 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, saolun , Gürbüz – 265

2. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:25:16

3. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 02:25:04

4. Bu konu : ” Bannksy’de bu kadar doğal bir şekilde bir soru sorduğu için çabucak yasaklandı: Çiçek atma sanatı için 1968 yapımı bir filme kredi verdi mi? Filmdeki bir sahne, savaştaymış gibi davranan el bombası fırlatan, ancak bir buket çiçek fırlatan düz giysili bir adamı tasvir ediyor. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 280

5. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler

6. Kırklareli merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 25-03-2021 02:07:57

7. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link