Mısır’daki en iyi ticaret uygulamaları nelerdir? Mısırlılar yabancıları ziyaret etti mi? Bu teoriyi desteklemek için piramidin karmaşık yapısı uygun şekilde geliştirilmiştir. Örneğin, Giza’daki piramit 230 m’dir. Bu arada, ekipmanı hareket ettirmek için ağır tuğlalar kullandım. Aynı zamanda piramitler geliyor, omega Tom Om Gel hadi Mısır bilimiyle gizemli bir adamı durduralım, bir yabancı diyelim. Tamamen bitti, ama sanırım bu “Uzaylılar” (belki yabancılarla masaj) metninin teorisi ve teorisi hakkında ve ben yorumlar bölümündeyim. 🐝🍇:

20 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

2. Bu konu : ” Bar Teorisi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , mehmet – 295

3. Bu konu : ” Bar Teorisi ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 414

4. Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Samsun merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 18-04-2021 12:52:41

6. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, saolun 20-04-2021 18:32:27

7. Selam sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

10. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bar Teorisi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 192

12. Batman dan kimler var. Bar Teorisi . merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, teşekkürler , banu – 337

13. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 07-05-2021 10:07:15

14. Iğdır dan kimler var. Bar Teorisi . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 11

15. Bu konu : ” Bar Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 166

16. İzmir dan kimler var. Bar Teorisi . Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 113

17. Bu konu : ” Bar Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 261

18. Afyon merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 09-06-2021 12:40:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link