Dünyanın hızının ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sadece 24 saat içinde tam bir dönüş ya da Dünya’nın çevresini tamamlarsınız. Dünyanın çevresini kontrol edin, 24’e bölün = saatteki hızı elde ettiniz. Şimdi ticari bir uçağın en hızlı hızını kontrol edin… 😀

anladın mı

20 Comments

1. Bu konu : ” Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 354

2. Gürbüz Reply

Selamlar siten inanılmaz güzel, face de paylaştım

3. Edirne dan kimler var. Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika . Merhaba herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 74

4. Malatya dan kimler var. Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika . Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 286

5. Bartın merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-08-2021 04:43:15

6. Rize dan kimler var. Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika . Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 471

7. Malatya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun 24-08-2021 23:59:20

8. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 162

10. Bu konu : ” Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 171

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Eskişehir merkezden ben banu. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2021 15:43:47

13. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 141

14. Bu konu : ” Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, şukuladım , ali – 263

15. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 06:48:28

16. Bu konu : ” Barcelona(W) ile İstanbul(E) arası direkt uçuşlar ve dönüşler 3 saat 30 dakika ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, teşekkürler , hatice – 402

17. Bingöl merkezden ben Emine. Mrb siten süper ötesi mükemmel, saolun 26-09-2021 12:20:23

Write A Comment