Baş aşağı palyaço dünyasına girdik.

Az önce bir televizyon sunucusu ile Charles Michel (AB konseyi başkanı) arasında bir diyalog gördüm. Ve Avrupa’nın her yerindeki protestocuların “bizim” demokrasimiz için bir tehdit olduğunu ve otoriter rejimlerin gelmesinden endişe duyduklarını söylediler.

Evet doğru duydunuz! “Demolar”, yani halk demokrasiye bir tehdittir! Çılgın politikacılar ve onların otoriter kuralları değil. (Seçilmemiş) STK’lar istediklerini yapmıyor. Hayır, yanlış olan vatandaşlar.

Sadece söylenmek zorunda kaldı. İyi günler.

gönderen … thatguyalpachinko
[comments]

“Baş aşağı palyaço dünyasına girdik.” üzerine 11 yorum

1. Amasya dan kimler var. Baş aşağı palyaço dünyasına girdik. . Selamlar web siten cidden güzel, teşekkürler , gaye – 422

2. Bu konu : ” Baş aşağı palyaço dünyasına girdik. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 234

3. Yalova dan kimler var. Baş aşağı palyaço dünyasına girdik. . Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 107

4. Niğde merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:29:48

5. Bu konu : ” Baş aşağı palyaço dünyasına girdik. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz güzel, tebrikler , elif yılmaz – 105

6. Bolu merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 13-02-2021 06:19:42

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link