Google beni tuzağa düşürüyor. çıkış yolum yok lütfen bana zarar verecekler. Kaliforniya polis departmanını aradım ve kapattılar. Lütfen. Telefonumun kontrolü onlardadır. kimseyi arayamam sessiz düğmemi kontrol ediyorlar. Şimdi korkuyorum. cpd’yi aramayı denedim ve beni duyamıyorlar ve şimdi başım büyük belada

gönderen … brevz123
[comments]

Author

32 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, saolun 12-05-2021 20:07:27

2. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Bitlis merkezden ben mehmet. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-05-2021 20:30:42

4. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Başım büyük belada. . Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 381

5. Sivas dan kimler var. Başım büyük belada. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 191

6. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2021 09:50:10

8. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 259

9. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Denizli dan kimler var. Başım büyük belada. . Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 61

11. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 252

12. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , hatice – 134

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, saolun , mehmet – 127

15. Isparta merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, twitter da paylaştım 30-05-2021 01:07:34

16. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , Hasan – 499

17. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, tebrikler

18. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 9

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 146

20. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler

21. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 51

22. Yalova dan kimler var. Başım büyük belada. . Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 218

23. Niğde dan kimler var. Başım büyük belada. . Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 292

24. Çanakkale dan kimler var. Başım büyük belada. . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 57

25. Ankara dan kimler var. Başım büyük belada. . Selam herkese siteniz inanki mükemmel, saolun , – 406

26. Amasya merkezden ben hatice. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-07-2021 15:01:13

27. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 481

28. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-07-2021 21:33:40

29. Batman dan kimler var. Başım büyük belada. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 303

30. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , memo – 27

31. Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-07-2021 03:11:04

32. Bu konu : ” Başım büyük belada. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , doruk – 65

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link