Özellikle de bunu uygulamak için insanlığı bir yıldan fazla bir süre saçma bir şekilde durdurup kilitledikleri göz önüne alındığında, darbelerin milyarlarca insanı öldürmesi çok daha mantıklı olacaktır. % 1 tasarruf etmek toplumu durdurmaya değmez, oysa yarısını öldürmek, eğer bu en önemli gündemse, kabul ettikleri gibi.

Author

10 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun

2. Bu konu : ” Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 96

3. Bayburt dan kimler var. Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? . Merhaba sayfan inan ki iyi, facebookta paylaştım , – 412

4. Kastamonu dan kimler var. Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? . selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 232

5. Kütahya dan kimler var. Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 384

6. Bu konu : ” Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 440

7. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 275

8. Bu konu : ” Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 229

9. Bu konu : ” Basit mantık kullanma – Nüfusun azalmasını isteyen bankacılar neden küresel nüfusu serbest bıraktıkları ve% 1’den daha azını öldüren bir virüsten korumak istesinler? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, sağolun , doruk – 484

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link