Teşekkürler 2020:

1. BİLİMSEL TARTIŞMA SONU
    Tartışma yok edildi, artık kitle iletişim araçları resmen gerçeğin tek kaynağı. Nasıl yaptılar? 5G’nin covid’e neden olduğunu ve Bill Gates’in aşının içine bir mikroçip koyacağını söyleyen bazı cahilleri kaydedelim (aynı düz dünya stratejisi).
    5G ve diğer EMF’ler, Dr. Trevor Marshall’ın gösterdiği gibi bağışıklık sistemi için kötüdür, ancak bu aptal insanlar asla doğru bir şekilde tartışmamışlardır, bu yüzden şimdi 5g’nin dang olduğunu söylerseniz .. aaah! sen kafir kapa çeneni! tartışmanın sonu …

2. KÜLTÜREL DEĞİŞİMİN SONU
    Seyahat etmek muhtemelen daha pahalı olacak, dünyada neler olduğunu asla bilemeyeceksiniz. Televizyonun ne dediğine inanmıyorsanız. Evet, internetimiz olduğunu biliyorum ama çok dikkatli olacağım, çok fazla sansür var.

3. ZENGİNİN YENİDEN DAĞITIMI
    Küçük şirketler çok hızlı ölüyor ve büyük şirketler daha büyük şirketlere satılıyor.
    (Bir İtalyan olarak çok utanıyorum, “İtalya’daki hanımların çoğu” artık Fransız şirketlerine ait … Aptal İtalyanlar, koloni gibi muamele gördüğümüzü ne zaman anlayacağız …)

4. BYE BYE İMMÜNE SİSTEMİ
    Geert Vanden Bossche’nin aşının en önemli yan etkisi hakkındaki araştırmalarını okuyun.

Bir şeyi unutuyor muyum?

Author

19 Comments

1. Ağrı merkezden ben ziya. Slm siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 08-03-2021 18:45:27

2. Van dan kimler var. Başka ? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, teşekkürler , ali – 331

3. Siirt dan kimler var. Başka ? . Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 342

4. Çankırı merkezden ben . Slm bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 08-03-2021 22:58:15

5. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun 09-03-2021 00:02:16

6. Batman dan kimler var. Başka ? . Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 440

7. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 45

8. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 39

9. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 13-03-2021 23:55:25

10. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 14-03-2021 00:24:57

11. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 139

12. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 21:10:11

13. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım cidden güzel, tebrikler 17-03-2021 18:45:55

14. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 51

15. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, şukuladım , ahmet – 236

16. Bu konu : ” Başka ? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 39

17. Muş dan kimler var. Başka ? . Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 246

18. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

19. Düzce merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 16-04-2021 12:34:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link