Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!!

İrlanda Başbakanı, yakın pasaporta sahip olacaklarını doğruladı. Geçen yıl oradan ülkeme taşındığım için çok mutluyum. Teorimiz giderek daha fazla gerçeğe dönüşüyor ve koyunlar hükümetin onlara söylediği her şeyi kabul ediyor çünkü onları kilit altında tutuyorlar ve insanlar seyahat için açlık çekiyor ve bunun için her şeyi yapıyorlar. Koyunların, bunu bu CONTROLA VİRÜSÜ’nün başından beri söylediğimizi unuttuk.

Kaynak

https://www.irishpost.com/news/vaccine-passports-set-to-be-be-introduced-in-ireland-leo-varadkar-confirms-204165

PS.

Mart ayında başladığında İrlanda’dan hikayem:

O zamanlar bir şirket için gerçekten zor bir işte çalışıyordum (ağır işleri kaldırarak) ve işte sırtımı incittim. Spesifik disk L4 S1 olacak. Bu yüzden fizyoterapiye gitmem gerekti ve 2 farklı yere gittim ama özel hastanelerde hiçbir yere gidemedim. Bu yardımcı olmadı ve Mayıs ayıydı, bu yüzden enjeksiyon veya ameliyat gibi başka bir çözüm bulmak için devlet hastanelerine gitmek zorunda kaldım. Bu yüzden 4 farklı hastaneye gittim ve sanırım Dublin’deki en büyük hastanelere kağıtlarımı vermek ve birinin onları alıp beni arayarak danışma için geri arayacağını umuyorum. O zamanlar İrlanda’da 5000 civarında covid kaseti vardı ve tüm bu hastaneleri ziyaret ettiğimde ne gördüm biliyor musunuz? MSM’de söyledikleri hiçbir şey yok, hastaneler neredeyse boştu, test edilmeyi bekleyen hiçbir insan dizisi, kalabalık koridorlar veya benzeri yoktu ve bu 4 hastanenin hepsindeydi, bu yüzden yalanlarından kendi gözlerimi gördüm. Her neyse tüm kağıtlarımı 4 hastaneye de verdim ama onlardan hiç cevap almadım, 3 ay gibi herhangi bir cevap bekledim ama hiçbiri. Sırtımı iyileştirmek için eve dönmeye karar vermemin ana nedeni buydu ve şimdi bunu yaptığım için mutluyum.

“Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!!” üzerine 6 yorum

1. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 366

2. Eskişehir dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Mrb sayfa harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 343

3. Ordu merkezden ben hatice. Merhabalar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 04:25:26

4. Edirne dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Mrb web siten harbiden güzel, sağolun , hatice – 60

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link