İrlanda Başbakanı, yakın pasaporta sahip olacaklarını doğruladı. Geçen yıl oradan ülkeme taşındığım için çok mutluyum. Teorimiz giderek daha fazla gerçeğe dönüşüyor ve koyunlar hükümetin onlara söylediği her şeyi kabul ediyor çünkü onları kilit altında tutuyorlar ve insanlar seyahat için açlık çekiyor ve bunun için her şeyi yapıyorlar. Koyunların, bunu bu CONTROLA VİRÜSÜ’nün başından beri söylediğimizi unuttuk.

Kaynak

https://www.irishpost.com/news/vaccine-passports-set-to-be-be-introduced-in-ireland-leo-varadkar-confirms-204165

PS.

Mart ayında başladığında İrlanda’dan hikayem:

O zamanlar bir şirket için gerçekten zor bir işte çalışıyordum (ağır işleri kaldırarak) ve işte sırtımı incittim. Spesifik disk L4 S1 olacak. Bu yüzden fizyoterapiye gitmem gerekti ve 2 farklı yere gittim ama özel hastanelerde hiçbir yere gidemedim. Bu yardımcı olmadı ve Mayıs ayıydı, bu yüzden enjeksiyon veya ameliyat gibi başka bir çözüm bulmak için devlet hastanelerine gitmek zorunda kaldım. Bu yüzden 4 farklı hastaneye gittim ve sanırım Dublin’deki en büyük hastanelere kağıtlarımı vermek ve birinin onları alıp beni arayarak danışma için geri arayacağını umuyorum. O zamanlar İrlanda’da 5000 civarında covid kaseti vardı ve tüm bu hastaneleri ziyaret ettiğimde ne gördüm biliyor musunuz? MSM’de söyledikleri hiçbir şey yok, hastaneler neredeyse boştu, test edilmeyi bekleyen hiçbir insan dizisi, kalabalık koridorlar veya benzeri yoktu ve bu 4 hastanenin hepsindeydi, bu yüzden yalanlarından kendi gözlerimi gördüm. Her neyse tüm kağıtlarımı 4 hastaneye de verdim ama onlardan hiç cevap almadım, 3 ay gibi herhangi bir cevap bekledim ama hiçbiri. Sırtımı iyileştirmek için eve dönmeye karar vermemin ana nedeni buydu ve şimdi bunu yaptığım için mutluyum.

Author

29 Comments

1. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 366

3. Eskişehir dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Mrb sayfa harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 343

4. Ordu merkezden ben hatice. Merhabalar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 04:25:26

5. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Edirne dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Mrb web siten harbiden güzel, sağolun , hatice – 60

7. Denizli dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, sağolun , ahmet – 222

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, saolun

9. Giresun dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 168

10. Erzincan dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 312

11. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 262

13. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 14

14. Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 477

16. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inan ki güzel, tebrikler 28-04-2021 05:29:55

17. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-05-2021 07:05:29

19. Uşak dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Selam sayfan inanki iyi, face de paylaştım , Emine – 404

20. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler

21. Karabük dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 472

22. Sivas merkezden ben memo. Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-06-2021 11:18:09

23. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 225

24. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

27. Niğde dan kimler var. Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 41

28. Bu konu : ” Başka bir ülke covid pasaportunu onayladı !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 440

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link