Bence bazı ülkelerin siyasetçileri yavaş yavaş ortadan kayboluyor ve yerini ikiye katlıyor ve internet yeniden yazılıyor> Bazılarının gözaltına alındığı veya infaz edildiği doğru diye düşünüyorum.

Başkalarının ne hissediyor? Davranışları ve görüntüleri ile her fark ettiğimde fark edebileceğiniz küçük farklılıklar var.

Author

13 Comments

1. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Bartın dan kimler var. Başka biri bunu düşünüyor mu yoksa sadece ben miyim? . Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 191

4. Bu konu : ” Başka biri bunu düşünüyor mu yoksa sadece ben miyim? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 434

5. Rize merkezden ben hatice. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 12-03-2021 21:04:48

6. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 14-03-2021 00:51:17

7. Yozgat dan kimler var. Başka biri bunu düşünüyor mu yoksa sadece ben miyim? . Merhaba sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 444

8. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Başka biri bunu düşünüyor mu yoksa sadece ben miyim? . Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 387

9. Ardahan dan kimler var. Başka biri bunu düşünüyor mu yoksa sadece ben miyim? . Selam sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 305

10. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun 09-04-2021 06:20:25

11. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 17:20:09

12. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 09:52:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link