Viral hale gelme şekli, Judy Mikovits’in derhal saman adamından ayrılması ve filmin genel havası beni hemen bir kırmızı ringa.

Her şeyden önce, gerçeklerden bağımsız olarak Judy Mikovits’i itibarsızlaştırmak inanılmaz derecede kolay. Sökenler için bol miktarda yem var. İkincisi, videonun bazı sürümleri kaldırılıyor, ancak hepsi değil. Biraz “sokak kredisi” vermek biraz kasıtlı görünüyor. Aynı zamanda orman yangını gibi ilan ediliyor. Tabii ki bunların bir kısmı organik, ama hiç pompalanmıyor. Son olarak, bu sadece “Bölüm 1” dir ve sonraki kısımlarda buna ne söyleneceğini ya da ekleneceğini bilmiyoruz.

Birkaç on yıl boyunca komplo konularını araştırmak ve düşünmek için çok fazla zaman harcayan biri olarak, bu sadece doğru hissetmez. Sıradan bir gözlemci, uyanmaya yeni başlayan ve mantıklı olmayan şeyleri tanıyan insanlar, böyle bir videoyla perdenin arkasındaki belirti tarafından kolayca şaşırırlar. Bunun nereye gittiğine çok dikkat ediyorum. Başkası var mı?

Author

107 Comments

1. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, tebrikler 07-05-2020 11:44:16

2. Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 07-05-2020 15:16:18

3. Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 08:23:32

4. Selam web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Sivas merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden hayran edici, tebrikler 12-05-2020 01:24:31

6. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 14-05-2020 08:10:51

8. Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:38:29

9. Malatya merkezden ben doruk. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:38:32

10. Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:38:35

11. Kars merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:38:38

12. Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:38:43

13. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, teşekkürler 20-05-2020 22:04:14

14. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

16. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 13:13:44

17. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, saolun 03-06-2020 18:11:03

19. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

20. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 16-06-2020 04:03:05

21. Nevşehir merkezden ben banu. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler 22-06-2020 09:18:42

22. Diyarbakır merkezden ben ziya. Mrb sayfan valla iyi, facebookta paylaştım 23-06-2020 12:15:44

23. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

24. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

25. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2020 03:01:03

26. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten harbiden hayran bıraktı, saolun 10-07-2020 19:21:09

27. selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

28. Van merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 02:26:15

29. Uşak merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 18:38:31

30. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

31. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-07-2020 01:57:39

32. Selam web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

34. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

35. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

36. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

37. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 28-08-2020 05:06:07

38. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-09-2020 14:44:26

39. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

41. Selam web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

42. Giresun dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , doruk – 338

43. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 99

44. Tunceli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım 06-11-2020 15:28:14

45. Selam herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

46. Iğdır dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 478

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 275

48. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun

49. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

50. Bilecik dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 290

51. Niğde dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Merhaba sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 140

52. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 85

53. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-12-2020 12:01:01

54. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 116

55. Bursa dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Merhaba web sitesi harbiden iyi, şukuladım , hatice – 395

56. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 312

58. Yozgat merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-01-2021 21:33:53

59. Isparta dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun , ziya – 51

60. Konya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-01-2021 18:18:41

61. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun

62. Kırıkkale dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 197

63. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

64. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler

65. Sivas merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 08:09:16

66. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 257

67. Tokat merkezden ben gaye. Slm sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım 23-01-2021 16:52:14

68. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 496

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 435

70. Bingöl dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Mrb sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , hatice – 27

71. Kars dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 162

72. Aydın dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 191

73. Uşak merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 02:08:32

74. Malatya dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 158

75. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

76. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 274

77. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 414

78. Bilecik dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 153

79. Merhabalar siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 344

81. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 02-04-2021 21:32:37

82. Bilecik dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 306

83. Sakarya dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 235

84. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

85. Karabük merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, teraziye tıkladım 23-04-2021 10:21:39

86. Bolu dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 247

87. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

88. Karabük dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , emin – 42

89. Siirt dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 199

90. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

91. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 373

92. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 141

93. Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

94. Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 03-06-2021 00:33:06

95. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, saolun , mehmet – 96

96. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım

97. Şırnak dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım , ziya – 304

98. Bu konu : ” Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın valla mükemmel, saolun , Emine – 327

99. Sakarya dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 484

100. Bartın merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım 09-06-2021 05:45:01

101. Trabzon dan kimler var. Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 280

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link