Kategoriler
Genel

Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor?

Viral hale gelme şekli, Judy Mikovits’in derhal saman adamından ayrılması ve filmin genel havası beni hemen bir kırmızı ringa.

Her şeyden önce, gerçeklerden bağımsız olarak Judy Mikovits’i itibarsızlaştırmak inanılmaz derecede kolay. Sökenler için bol miktarda yem var. İkincisi, videonun bazı sürümleri kaldırılıyor, ancak hepsi değil. Biraz “sokak kredisi” vermek biraz kasıtlı görünüyor. Aynı zamanda orman yangını gibi ilan ediliyor. Tabii ki bunların bir kısmı organik, ama hiç pompalanmıyor. Son olarak, bu sadece “Bölüm 1” dir ve sonraki kısımlarda buna ne söyleneceğini ya da ekleneceğini bilmiyoruz.

Birkaç on yıl boyunca komplo konularını araştırmak ve düşünmek için çok fazla zaman harcayan biri olarak, bu sadece doğru hissetmez. Sıradan bir gözlemci, uyanmaya yeni başlayan ve mantıklı olmayan şeyleri tanıyan insanlar, böyle bir videoyla perdenin arkasındaki belirti tarafından kolayca şaşırırlar. Bunun nereye gittiğine çok dikkat ediyorum. Başkası var mı?

“Başka biri “Plandemik” Kırmızı Ringa balığı olduğunu düşünüyor?” için 18 yanıt

Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, tebrikler 07-05-2020 11:44:16

Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 07-05-2020 15:16:18

Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 08:23:32

Rize merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 14-05-2020 08:10:51

Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:38:29

Malatya merkezden ben doruk. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:38:32

Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:38:35

Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:38:43

Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 13:13:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir