Bence, r / komplonun aylardır 1,445 XXX abone civarında sıkışmış olması garip. Bu alt başlıkta Wall Street ve r / wallstreetbets ile neler olup bittiğini tartışan birçok gönderi var. İnsanlar seçkinler ve Wall Street milyarderleri hakkındaki gerçeği bulduktan sonra burada denizaltı sayısında bir artış olacağını düşündüm.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 392

2. Bartın merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-01-2021 04:14:37

3. Adana merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, teşekkürler 31-01-2021 09:54:11

4. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 14:52:06

6. Nevşehir dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım , Emine – 438

7. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, face de paylaştım

8. Denizli merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 22:20:42

9. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Aksaray dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 198

11. Bu konu : ” Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, şukuladım , ali – 73

12. Bitlis dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 327

13. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 28-03-2021 13:03:10

14. Çorum dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , memo – 211

15. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım 01-04-2021 15:53:17

16. Mardin dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 74

17. Bu konu : ” Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 242

18. Bu konu : ” Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım , gaye – 276

19. Kastamonu dan kimler var. Başka biri r / wallstreetbets’in abone sayısında 5 milyondan fazla artış göstermesinin garip olduğunu düşünüyor mu, ancak r / komplo birkaç aydır durgun. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , Hasan – 87

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link