Blog yazısı için özür dilerim bir komplo değil ama bunu göğsümden atmak istiyorum. Yıllar geçtikçe ve Batı toplumunun çoğu dediği şeyin yanılsaması yoğunlaşırken, sadece liderlerimizden değil, arkadaşlarımız ve ailemizin de saçma sapan filizlenmesinden dolayı, yardım edemem ama gerçeklikten çok kopuk hissediyorum.

Duyguyu tam olarak tarif edemem, 2012’de telefonlar ve sosyal medya patladığında başladı. O zamandan beri insanların değişmesini izledim. O zamanlar etrafındaki herkes yeni teknolojiden heyecan duyuyordu ve onunla yapabileceğimiz tüm harika yeni şeylerin tadını çıkarıyordu, sonra beğeniler ve onay için özçekimlere ve yaşam belgelerine dönüştü. Şimdi hepimiz sevdiğimiz şeylerin kendi baloncukları içindeyiz ve neyi sevmediğimizi asla göremiyoruz.

Birkaç yıl sonra her şey ırkçı olmaya başladı ve insanlar istedikleri cinsiyete bürünüyorlardı. Benim bir sorunum yok, sen yap, kendine kadın demek istiyorsan devam et. Ama kendine kadın demeyin ve rekabeti ortadan kaldıran kadın sporlarında yarışmayın, yine de bu bir şekilde sorun değil. Sonra şirketler, çok samimiyetsiz bir şekilde karşılaşan ama çoğu kez üst üste binen bu hareketin arkasına geçmeye başladı. Gillette’in birkaç yıl önceki reklamını hatırlıyor musunuz? Bir jilet şirketi için ERKEKLERİ yabancılaştırmak.

2019’a kadar kitlelerin daha fazla özümsendiğini, zenginlerin daha zenginleştiğini, sistem daha yozlaştığını, daha fazla verimizin toplandığını, insanların inançlarının daha fazla bağlantısının koptuğunu ve yine de kimse fark etmiyor ya da umursamıyor gibi göründüğünü izledim.

SONRA güçlü rona vurur. Açıkçası dostlar, bu virüs kitlelere olan inancımı bozdu. Kitlelerin toplu olarak çok meşgul, stresli ya da dikkati dağılmış olduğuna ve sadece büyük resmi görmek için hileli bir sistemde sonları bir araya getirmeye çalıştığına inanırdım. Ama şimdi çoğunun kaybolduğunu düşünüyorum.

Nasıl. . Kahretsin. 21 Şubat’ta kilitlemelerin, maskelerin ve aşıların buna çözüm olduğuna inanabiliyor musunuz? Beyni yıkanmış bu kadar çok sayıda NPC’nin yemek masasında propaganda yaptığını görmek inanılmaz ve üzücü. Herkes değil, ama çoğunluk.

Şimdi bu yazının amacı, bu kadar ileri gittiyseniz teşekkürler. Sadece hepsinden bıktım. İlgi duydukları herhangi bir komplo / yolsuzluk konusunu dinleyen herkesi zihinlerini açmaya çalışacak şekilde eğitirdim. Şimdi, umurumda değil. Ne olursa olsun bu garip kayıtsızlık içindeyim, yaşamaya devam edeceğim ve gösterinin tadını çıkaracağım.

Batı dünyası parçalandı. Kendi başıma tamir edemem. Zamanı gelirse savaşacağım, şimdilik …. siktir et.

Author

16 Comments

1. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Çorum merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, şukuladım 03-02-2021 01:44:42

3. Ordu dan kimler var. Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? . Selam herkese siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , memo – 335

4. Antalya dan kimler var. Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? . Mrb siten inanılmaz iyi, teşekkürler , mehmet – 88

5. Bu konu : ” Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 30

6. Bu konu : ” Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 348

7. Eskişehir dan kimler var. Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, saolun , – 145

8. Bu konu : ” Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 132

9. Siirt dan kimler var. Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? . selam arkadaşlar sayfan valla güzel, şukuladım , gaye – 365

10. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 14-03-2021 01:52:49

11. Edirne merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, sağolun 18-03-2021 05:49:22

12. Bu konu : ” Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 215

13. Zonguldak dan kimler var. Başka hisseden var mı … boş … kayıtsız? . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , banu – 215

14. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inanki hayran edici, sağolun 20-04-2021 11:01:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link