Cidden..her zaman buraya bakıyorum..ve son 1.5 yılda liberal sikik suratlı Massachusetts’teki hayatımın kısa bir özetini yayınlıyorum: herkes karantinadayken çalıştım…hiç sikemedim. ..hayal edilebilecek her covid testine dokundum…siktir etmedim…havuz partilerine gittim/yaptım…her şey boyunca diğer partilere..umrumda değil….maskeli uçaklarda uçtu çene…havaalanlarını maskesiz gezdi..umurumda değildi..Güney Florida’ya gitti..barlar/gece kulüpleri/strip kulüpleri…maskesiz..sosyal mesafe vs..umrumda değildi.. 4 Haziran’da Las Vegas’a gitti..Bellagio’da kocaman bir süiti vardı…ne zaman odaya striptizciler vardı..gece kulüpleri 5000 kişi..havuz partileri..bir kez daha umurumda değildi

29 Comments

1. Selamın aleyküm sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım

2. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım

4. Yozgat merkezden ben . Slm siten inanki hayran bıraktı, sağolun 06-07-2021 04:31:24

5. Niğde dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 332

6. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

11. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, saolun 08-07-2021 09:39:54

12. Karaman dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Mrb web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , memo – 475

13. Trabzon dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 4

14. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 13:24:19

15. Elazığ dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 404

16. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 24-07-2021 17:44:30

17. Bu konu : ” Başka kimse iki bok vermez mi? ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 322

18. Bingöl dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , memo – 252

19. Bayburt dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, twitter da paylaştım , Emine – 310

20. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

21. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Kahramanmaraş dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım , ziya – 163

23. Isparta dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 283

24. Bu konu : ” Başka kimse iki bok vermez mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 64

25. Bu konu : ” Başka kimse iki bok vermez mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 386

26. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

27. Burdur merkezden ben doruk. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2021 15:49:26

28. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Başka kimse iki bok vermez mi? . Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 184

Write A Comment