Kategoriler
Genel

Başka kimse Netflix’in Epstein belgeselini beklendiği gibi tamamen yetersiz buluyor mu?

Birkaç kişi kayıtsızca büyüdü … Clinton, Weinstein, Prens Andrew … hayatta kalanlardan çok sayıda tanıklık … soruşturma göstermek için çok zaman harcadı ve duruşmanın nasıl gittiğine üzüldü … sonra kendini öldürdüğünü söylediler .. .

Tünellerden, SRA’dan, tüm yüksek profilli ziyaretçilerden bahsedilmiyor …

Demek istediğim, Epstein’ın işleyişi konusunda kamuoyunu kötü eğiten bir propaganda kampanyası hakkında konuşun …

Temel olarak, öldü … kötü ve az ya da çok tek başına bozuktu, istismar edilen kızlar iyileşiyor … sonunda

Temelde Netflix’ten beklediğim buydu ve hala rahatsız oldum.

Hepinizden bir düşünce var mı?

“Başka kimse Netflix’in Epstein belgeselini beklendiği gibi tamamen yetersiz buluyor mu?” için 20 yanıt

Ağrı merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım 30-05-2020 09:38:08

Sinop merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 30-05-2020 10:27:37

Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 30-05-2020 21:16:12

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanılmaz iyi, tebrikler 31-05-2020 10:28:38

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler 11-06-2020 00:29:36

Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-07-2020 22:29:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir