Bu bokun yükselişini izliyorum. Büyük şirketler, çekimleri çalışanlar için zorunlu kılıyor, NYC, bir restoranın veya herhangi bir sosyal aktivitenin tadını çıkarmak isteyen herkes için çekim yapılmasını zorunlu kılıyor. Bu, açıkça tartışılan kalıcı ve geri dönüşü olmayan bir şeyi size yapıştırmaya yönelik son girişimleridir. Yerinizi koruyun. Biz hala boyun eğmeyince ya bu çabaları bırakacaklar ya da tam bir isyan ve iç savaş çıkacak. Ancak çözümler metaforik olarak eğilip almak değildir. Bir gün lanet olası bir çocuğum olsun istiyorum ve üreme sağlığımı hiçbir şey ya da hiç kimse için değiştirmeyeceğim, özellikle de ortalıkta dolaşıp herkesi susturmaya bayılan bok gibi şaibeli hükümet değil. İyi adamlara benziyorlar! Yani evet, eğer bu bok sizi gerginleştiriyor veya paniğe kapılmaya başlıyorsa, belki de covid aşıları konusundaki tutumunuzu yeniden düşünüyorsunuz, yapma. Bu lanet bir blöf. Bu asla benim Amerikam olmayacak. Senin olmasına izin verme. (Ya da Fransa’nız veya Almanya’nız ya da her neredeyseniz)

51 Comments

1. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 293

2. Diyarbakır merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler 03-08-2021 15:42:53

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 15:59:23

4. Ardahan dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 332

5. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun

6. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun

7. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

9. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler

10. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , doruk – 457

11. Zonguldak dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Slm web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 193

12. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 487

13. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 24-08-2021 11:06:55

14. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ahmet – 109

15. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 28-08-2021 07:53:30

17. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 391

18. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 238

19. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 07:55:00

20. Yalova dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Slm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 312

21. Hatay merkezden ben memo. Merhaba siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:37:37

22. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, şukuladım 01-09-2021 15:49:36

23. Malatya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-09-2021 08:34:21

24. Afyon dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 112

25. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, sağolun , ziya – 417

26. Afyon merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2021 02:49:34

27. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 471

28. Bursa dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 257

29. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-09-2021 11:52:46

30. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 351

32. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , emin – 499

33. Sinop merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-09-2021 07:35:51

34. Yozgat merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım 10-09-2021 13:37:21

35. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 133

36. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 393

38. Bingöl dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 266

39. Konya dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 268

40. Aksaray dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 49

41. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

42. Hatay dan kimler var. Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler . Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, sağolun , gaye – 249

43. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 17-09-2021 15:18:03

44. Rize merkezden ben ahmet. Mrb siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 17-09-2021 15:50:19

45. Bu konu : ” Başka seçeneğin yokmuş gibi hissetmeni istiyorlar. Bu son hamle ve sonra düşecekler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, şukuladım , memo – 78

46. Diyarbakır merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-09-2021 12:10:49

47. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 21-09-2021 08:55:27

Write A Comment