Kategoriler
Genel

Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu?

Kilitlenme ve maske karşıtı protestoların birçoğunun nasıl astroturfedildiğini düşünüyordum ve sonra insanlar maske taktığınız için alay etmeye başlarsa ne düşündüm? Genel halk maske takmaya karşı olduğunda hükümetlerin yüz tanıma yapmasının ne kadar kolay olacağını düşünün. Demek istediğim, bu alt kısımdaki birçok insan bile maskeli maskeleri Nazi Almanyası veya Sovyet Rusya ile karşılaştırıyor, bu yüzden bence bu amaç için belki de bir şey değil.

“Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu?” için 11 yanıt

Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 00:55:16

Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 02:52:10

Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:11:48

İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-07-2020 18:29:02

Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-07-2020 05:45:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir