Kilitlenme ve maske karşıtı protestoların birçoğunun nasıl astroturfedildiğini düşünüyordum ve sonra insanlar maske taktığınız için alay etmeye başlarsa ne düşündüm? Genel halk maske takmaya karşı olduğunda hükümetlerin yüz tanıma yapmasının ne kadar kolay olacağını düşünün. Demek istediğim, bu alt kısımdaki birçok insan bile maskeli maskeleri Nazi Almanyası veya Sovyet Rusya ile karşılaştırıyor, bu yüzden bence bu amaç için belki de bir şey değil.

Author

85 Comments

1. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun 28-06-2020 21:13:17

2. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, saolun 29-06-2020 00:55:15

3. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 00:55:16

5. Samsun merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten cidden çok güzel, şukuladım 29-06-2020 00:55:17

6. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 02:52:10

8. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:11:48

9. İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-07-2020 18:29:02

10. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım

11. Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-07-2020 05:45:01

12. Van merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 08-07-2020 23:35:19

13. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Mrb sayfan inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-07-2020 08:31:07

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım

18. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler

19. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

20. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 12:14:34

21. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz valla güzel, saolun 15-08-2020 04:10:26

22. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

24. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, saolun

25. Malatya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 30-08-2020 13:56:26

26. Ardahan merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 31-08-2020 09:03:46

27. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Osmaniye merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 03-09-2020 06:10:36

29. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

30. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-09-2020 21:25:24

31. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 17-09-2020 05:31:54

32. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 21-09-2020 03:51:27

33. Mrb sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Edirne merkezden ben mehmet. Slm sayfa inanılmaz güzel, şukuladım 02-10-2020 11:26:06

35. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım

36. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Van dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 14

38. Sivas dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 490

39. Ordu dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 383

40. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım

41. Samsun dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 172

42. Çanakkale dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 197

43. Mersin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler 01-12-2020 14:05:24

44. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

45. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, sağolun , elif yılmaz – 254

46. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım 06-12-2020 14:18:38

47. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, saolun , doruk – 426

48. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 483

49. Afyon dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 63

50. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 179

51. Bingöl dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 287

52. Çanakkale dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , – 489

53. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 146

54. Kırşehir dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 86

55. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , ziya – 234

56. Uşak dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 427

57. Hatay merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-01-2021 18:33:57

58. Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

59. Ağrı merkezden ben . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 00:00:45

60. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, sağolun

61. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 437

62. Muş dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, saolun , ahmet – 279

63. selamun aleyküm paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım

64. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 06-02-2021 15:15:31

65. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 179

66. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 296

67. Slm siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

68. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 18:54:49

69. Artvin dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Mrb siten harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 487

70. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 12:25:51

71. Trabzon dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, saolun , – 153

72. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

73. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 57

74. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , emin – 106

75. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım 06-04-2021 12:42:20

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 475

77. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 196

78. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 79

79. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 443

80. Sakarya dan kimler var. Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? . selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, saolun , banu – 210

81. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım , emin – 293

82. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden güzel, şukuladım , Gürbüz – 18

83. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

84. Bu konu : ” Başkaları hükümetlerin yüz tanıma ile daha kolay zaman geçirmelerini sağlamak için anti-maske söyleminin üretildiğini düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 352

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link