Kategoriler
Genel

Başkaları, insanların ya gerçeği göreceği ya da isteyerek cahil olacağı ve kendilerine getirilen gerçekleri inkar edeceği noktaya geldiğimizi düşünüyor mu?

İnsanlar, özellikle elit bir pedofil okültist halkası tarafından yönetilen dünyanın tartışması söz konusu olduğunda fikirlerine ve görüşlerine yapışmış gibi hissediyorlar … kanıtları göstermeye devam edebilir, tüm bağlantıları gösterebilir, kanıtları gösterebiliriz birçok kaynaktan topladık, her zaman dev pedofil halkalar güçlü politikacılar ve ünlülerle bağlantılara maruz kaldı ve müteakip kolluk ve medya tarafından örtbas edildi ve insanlar için asla yeterli olmayacak … ideolojik yıkım şu anda tam olarak çalışıyor, insanlar kendi yaşamlarıyla o kadar bunalıyorlar ki gerçeğin ne olduğunu kabul edemiyorlar, çünkü gerçeklerini parçalayacaktı … gerçeği kazmaya başladığımda emdi çünkü gerçekten iyi yapıyordum ve çok başarılı oldu ve her şeyin ne olduğunu anladım … Umarım daha fazla insan açık fikirlidir ve fikir birliğine varmak için daha çok birlikte çalışabiliriz, özellikle kendi aralarımızda … … ama öyle görünüyor ki kanıtla bile, insanlar sadece psikotik olduğumuzu ya da çılgın komplo teorisyenleri olduğumuzu söyleyecekler … İnsanların gerçeği görmesini ve her şeyin insanları sevdiğini ve herkese empati ve şefkat gösterdiğini anlamasını istiyorum … teşekkürler zamanınız çocuklar çok sevgi, zihinsel sağlığınızı iyi tutmak için zaman ayırdığınızdan emin olun!

“Başkaları, insanların ya gerçeği göreceği ya da isteyerek cahil olacağı ve kendilerine getirilen gerçekleri inkar edeceği noktaya geldiğimizi düşünüyor mu?” için 12 yanıt

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 02:23:35

Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım 11-07-2020 03:00:56

Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 18:42:00

Bingöl merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-07-2020 19:26:56

Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:38:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir