Anti ve covid aşısı gruplarının farklı gönderilerini okuduktan sonra, gerçekten hiç mesaj görmediğim bazı şeyler üzerinde düşünmeye başladım.

1. Hükümet ve şirketler aşıyı belirli bir tarihe kadar talep edecek.

Buradaki madde, kovulmayı tercih eden çalışanın aşı yaptırması durumunda, belirli bir işi nasıl yapacağını bilen tek kişidir. Şimdi yönetici bunun farkında olabilir ve başka birine çapraz eğitim vermelerini sağlar, ama ya 2 hafta önce 14 gün önce bildirimde bulunduklarını söylerlerse.

Aynı şey, çalışanın kovulması ve ertesi gün/hafta başka bir çalışanın bir sorun fark etmesi ve şirket, belirli bir görevi nasıl yapacağını bilen tek kişinin kovulan kişi olduğunu öğrenmesi de söylenebilir.

2) Diğer insanları etkileyen aşının gerekliliği

Bu senaryoda, aşısız olanın aşılı olandan ve tam tersi hasta olandan bahsetmiyorum. Gerekli bir işletmenin çalışmamasına neden olan yeterli sayıda çalışanın olmadığı bir yerden bahsediyorum, vb.

Örneğin, WA Eyaletinde, belirli sayıda mürettebat üyesi gerektiren bir feribot filosuna sahiptirler (Sahil Güvenlik yönetmeliği). Yeterli mürettebata sahip olmadığı için bir teknenin hizmet vermediği zamanlar vardır. Devlet, tüm devlet çalışanlarının Ekim ayında bir ara aşılanması gerektiğini söyledi. Şimdi rastgele mürettebat sıkıntısı yaşıyorlarsa, bu beni mürettebat sıkıntısının artmasını merak ediyor.

İnsanların kullandığı belirli hizmetleri nasıl çalışır durumda tutacağını bilen anti covid aşı çalışanları için de aynı şey söylenebilir. Örneğin, akıllı telefonunuza servis, ev interneti, ev/iş yerinize güç, hatta çöp toplama.

2) Ebeveynlerini reddeden çocuklar (covid aşısı) (anti covid aşısı)

Buradaki senaryo, çocuğun aşı olmayacağı için ebeveynlerini reddetmesidir. Daha sonra ebeveynler ölür (herhangi bir nedenle) ve varlıkları paylaşma zamanı geldiğinde, çocuk isminin vasiyetten çıkarıldığını öğrenir (ebeveyn dahil edilmeme nedenini açıklayan bir video bile yapmış olabilir, vb.) ) ve çocuk (ebeveynlerini evlatlıktan reddeden) hakkı olduğunu düşündükleri bir şeyi elde etmek için mücadele ediyor.

3) O zamanlar iyi olabilirdi, ama şimdi değil.

Bu daha çok elmadan portakala. O zamanlar çocuğunuz yaramazlık yaparsa, onları şaplaklayabilirdiniz ve çoğu insan umursamadı. Şimdi, çocuğunuza şaplak atmayı düşünüyorsanız bile, CPS sizi aradı. Benim ilginç bulduğum şey, insanların “daha önce aşı olmakta sorun yoktu, şimdi neden sorun var?” diyecek olması. Benim düşüncem aynı şey başka şeyler için de söylenebilirdi artık insanların “önceden şaplak atmada bir problemin yoksa şimdi niye problemin var” derdi var.

Şimdi Georgia Guide taşları, 500 milyonun altındaki nüfus, mikroçip, nakitsiz toplum hakkındaki komploları okudum ve özellikle CNBC’de okuduğumda aşı konusunda temkinli davranıyorum ABD Hükümeti dijital para birimi yaratmayı düşünüyor ve kahretsin diyorum. .

Olduğu söyleniyor, almak isteyen veya almak istemeyen birine karşı değilim.

bu beni bir sonraki maddeye getiriyor

4) Hükümet ve bilim adamları aşının güvenli olduğunu söylüyor, bu yüzden onu almalısın.

500 milyonun altındaki nüfusa geri dönüyoruz. Hükümet size (birçok kelimeyle) çok fazla insan olduğunu ve tüm kadınların bir tür doğum kontrolü yaptırması gerektiğini söylerse, insanlara aşı yaptırmalarını söyleyen kaç kişi birdenbire bununla ilgili bir sorun yaşar. ?

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler

2. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ali – 16

3. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, saolun , memo – 388

4. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 460

5. Tokat dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 412

6. Selam herkese sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Uşak merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-08-2021 00:20:33

8. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selam herkese siten cidden mükemmel, face de paylaştım , hatice – 297

9. Bayburt merkezden ben ziya. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 00:35:40

10. Kastamonu dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 394

11. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 473

12. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , – 500

13. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 249

14. Muğla merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 25-08-2021 14:11:10

15. Kocaeli dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 19

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 224

17. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 13

18. Manisa dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 57

19. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , – 157

21. Karabük dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 126

22. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 467

23. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, saolun , Emine – 401

24. Gümüşhane dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Selam siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 233

25. Gaziantep dan kimler var. Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler . Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 148

26. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , doruk – 116

27. Bu konu : ” Başkalarının düşünüp düşünmediğinden emin olmadığım Covid aşısı hakkında düşünceler ” çok güzel. Slm siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 16

28. Karabük merkezden ben ziya. Slm siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 17:00:56

Write A Comment