Florida’da Biden’ın telefonunda “despacito” çalan videosunu izliyordum ve tavrı bana o günlerde GW Bush’u hatırlattı. TPTB’nin seçebildiği onca insan arasından, neden işlevsel olarak aptal olan bu adamları seçiyorlar (Biden’ın sahip olduğu diğer birçok sorun arasında)?

Komplo yönünde aslında Trump’ın kazanmasını istediklerini düşünüyordum ama sonra bunun uzun zamandır böyle olduğunu fark ettim.

Gerçekten ne kazanmaları gerekirdi? Elbette, dünya üzerindeki kontrolleri, yalnızca bir aptalın seçilmesi ümidine bağlı değildir. Para için her şeyi yapacak sonsuz sosyopatik, karizmatik, açgözlü insanlar bulabilirlerdi.

… MrThoughtPolice tarafından gönderildi
[comments]

Author

82 Comments

1. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

2. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-09-2020 07:04:06

3. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha billaha iyi, saolun 17-09-2020 10:45:07

4. Afyon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 17:50:53

5. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 21-09-2020 05:42:07

6. Selamlar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım 29-09-2020 11:01:06

8. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-09-2020 11:03:40

9. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım 29-09-2020 11:03:41

10. Kastamonu merkezden ben ahmet. Mrb siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 29-09-2020 11:06:19

11. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 29-09-2020 11:07:37

12. Manisa merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun 29-09-2020 11:08:42

13. Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 30-09-2020 07:54:11

14. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 09:21:27

15. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selam bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım

17. Edirne merkezden ben ali. Selam web siten yeminle çok iyi, sağolun 13-10-2020 02:34:24

18. Mersin merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:24:05

19. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 98

20. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 445

21. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 55

22. Muğla dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 312

23. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım

24. İzmir dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 156

25. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. İstanbul dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 140

27. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-12-2020 00:51:59

28. Siirt dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 201

29. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, tebrikler

30. Uşak dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 185

31. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, tebrikler , Aylin – 78

32. Merhaba web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

33. Kütahya dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 256

34. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım , ziya – 141

35. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 103

38. Bartın merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 01:47:35

39. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 20

40. Giresun merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun 28-02-2021 00:32:55

41. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, saolun , Hasan – 357

42. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

43. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Selam herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 301

44. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler , ahmet – 314

45. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım 26-03-2021 06:51:50

46. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 103

47. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

48. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selam paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 410

49. Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

50. Kocaeli dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Slm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 172

51. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla güzel, sağolun , mehmet – 455

53. Tokat dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, saolun , Hasan – 312

54. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 17:26:39

55. Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

56. Malatya dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Mrb paylaşımınız valla hayran edici, saolun , hatice – 133

57. Yalova dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , banu – 45

58. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 490

60. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden güzel, saolun , mehmet – 130

61. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 285

62. Bingöl dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 78

63. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım

64. Bolu merkezden ben ali. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 23-06-2021 02:14:19

65. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

66. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 270

67. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 269

68. Çankırı dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 286

69. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 423

71. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 11-07-2021 20:00:00

72. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

73. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 478

74. Hatay merkezden ben . Slm paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun 17-07-2021 01:07:28

75. Kütahya dan kimler var. Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? . Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 454

76. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

77. Bu konu : ” Başkan adayları neden bu kadar aptaldır? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, şukuladım , memo – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link