Başkan Dwight D. Eisenhower, Oval Ofiste oturan en zeki adamlardan biriydi. O sadece iyi bir lider değildi. Ayrıca 1961’deki veda konuşması sırasında Askeri Sanayi Kompleksi ile ilgili tartışmasıyla tanınan oldukça ileri görüşlüydü. Bu aslında Vietnam Savaşı ve her iki Körfez Savaşında gördüğümüzün, özellikle de bu şekilde yönlendirilenlerin bir tahminiydi. Askeri Endüstri Kompleksi.

Ancak aynı konuşmada, Amerika’nın karşı karşıya kalacağı başka bir zorluktan, bugün coronavirüs krizi sırasında çirkin kafasını yetiştirmenin gördüğümüz bir zorluktan bahsetti. Onun korkusu, bilimsel-teknolojik seçkinlerin politikayı yönlendireceğiydi. Bu alıntıyı okuduğunuzda, Dr. Anthony Fauci, Bill Gates ve diğer bilimsel-teknolojik seçkinleri aklınızda bulundurun.

Bilimsel araştırma ve keşifleri, olması gerektiği gibi tutarak, kamu politikasının kendisinin bir bilimsel-teknolojik elitin esiri olabileceği konusunda eşit ve zıt bir tehlikeye karşı da uyanık olmalıyız.

Bugün bunun çok açık bir şekilde gerçekleştiğini görüyoruz. Kilitleme politikalarını yönlendiren bilimsel-teknolojik elitlerdir. “Liderlerimiz” bu seçkinlere ulusumuza zarar verecek ve geleceğimizi yıkacak şekilde erteliyorlar. Bill Gates’i özellikle bizim NOQ Raporu Podcast’i ancak bu öğleden sonra Eisenhower’ın sözlerine ve bu son bölümde mevcut durumlara değinmiştim.

Liderlerimiz kararlarının neredeyse tamamen “onaylı” doktorlar tarafından alınmasına izin verdiği sürece, bu parçalı “sonları” kilitlenmelere devam edeceğiz. Bütün gerçekleri duymalıyız. Eisenhower’ın uyarısı dikkate alınmalıdır.

NOQ Raporu Podcast’i.

Author

104 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

5. Selam herkese web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

6. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 18-06-2020 20:54:53

7. İstanbul merkezden ben ziya. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun 21-06-2020 04:26:23

8. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

9. Bilecik merkezden ben banu. Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:26:23

10. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun

11. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2020 13:30:45

12. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım 09-07-2020 02:17:27

13. selam arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım

14. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Iğdır merkezden ben Aylin. Selam siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 16:09:50

16. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, saolun 15-07-2020 12:10:32

17. Konya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım gerçekten güzel, sağolun 18-07-2020 12:30:46

18. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Ardahan merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-07-2020 14:59:27

20. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-07-2020 14:08:43

21. Edirne merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 20:15:11

22. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 30-07-2020 10:52:05

23. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:37:49

25. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2020 16:42:50

26. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi harbiden güzel, teşekkürler 16-08-2020 11:57:55

28. Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

29. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

31. Bartın merkezden ben mehmet. Slm sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 20:01:36

32. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selam web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

34. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-09-2020 13:48:23

35. Adana merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 18:24:21

36. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, şukuladım 22-09-2020 19:40:32

37. Hakkari merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 08:47:52

38. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, face de paylaştım 27-09-2020 04:37:13

39. Bitlis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler 29-09-2020 05:43:01

40. Giresun merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 07:44:22

41. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

42. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-10-2020 04:23:55

43. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım , – 283

44. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

45. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

46. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Muş dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 429

48. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Samsun dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun , ziya – 418

50. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 28-11-2020 13:18:33

51. Adıyaman dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun , – 277

52. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 342

54. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım

55. İzmir merkezden ben ali. Slm paylaşımın cidden iyi, sağolun 22-12-2020 23:14:42

56. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

57. Sakarya merkezden ben banu. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler 31-12-2020 13:41:39

58. Bingöl dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 106

59. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler

60. Kırıkkale merkezden ben memo. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-01-2021 22:43:52

61. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim güzel, sağolun , ali – 351

62. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 26

63. Yozgat dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 41

64. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 31-01-2021 18:53:08

65. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, teşekkürler

66. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

67. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

68. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 362

69. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 133

70. Kütahya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 07:50:33

71. Uşak dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Mrb web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , hatice – 141

72. Bingöl dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selam herkese web siten yeminle güzel, şukuladım , ahmet – 174

73. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

74. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 64

75. Bilecik dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selam herkese web sitesi cidden çok iyi, saolun , gaye – 235

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 359

77. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , memo – 475

78. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

79. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 330

80. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 457

81. Edirne dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 448

82. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, tebrikler 22-04-2021 11:54:09

83. Aksaray merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 16:23:17

84. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

85. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 491

86. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 35

87. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı . Selam web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , Gürbüz – 377

88. Yozgat merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 15-05-2021 03:10:55

89. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 186

90. Hatay merkezden ben emin. Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 22:10:14

91. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 166

92. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

93. Karabük merkezden ben . Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 05-06-2021 16:14:16

94. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

95. Hatay merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 11-06-2021 14:31:10

96. Kilis merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 11-06-2021 14:38:42

97. Bu konu : ” Başkan Dwight Eisenhower, 1961 Veda Konuşmasında, Ülkenin Seçilmemiş bir ‘Bilimsel-Teknolojik Elit’ Tarafından Yönetildiğini Peygamberlikle Uyardı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 209

98. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link