Amerika Birleşik Devletleri’nin 20. başkanı James A. Garfield, o sırada bazı varlıklı işadamlarının merkez bankasını inşa etme biçimine katılmıyordu. Hatta açıkça “herhangi bir ülkedeki para hacmini kontrol eden kişi, tüm sanayi ve ticaretin mutlak efendisidir” dedi. Bunu söyledikten sadece birkaç hafta sonra, cezasının 4 ay sonrasına kadar suikasta kurban gitti. Başkan Garfield’a düzenlenen suikast Illuminati / Deep State tarafından mı emredildi? Düşüncesi olan var mı ?

21 Comments

1. Siirt dan kimler var. Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? . Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 169

2. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, sağolun , Hasan – 491

3. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , banu – 35

4. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Aylin – 94

5. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-05-2021 15:42:17

6. Trabzon merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 23-05-2021 07:21:00

7. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. Sakarya merkezden ben banu. Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 22:40:12

9. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki çok güzel, tebrikler , ali – 314

10. Çorum merkezden ben ali. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-05-2021 09:19:20

11. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 379

13. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 53

14. Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 289

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 139

16. Sinop dan kimler var. Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 193

17. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Kastamonu dan kimler var. Başkan James A. Garfield, İlluminati tarafından mı öldürüldü? . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, saolun , banu – 69

19. Adıyaman merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız cidden iyi, sağolun 20-07-2021 20:18:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link