Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz

Bunun sebebi biden ve kozdan nefret etmem değil İkisi de çarpık ve seçkinlerin iki kuklası. Ve bazı yönlerden koz daha iyiydi. Ama Trump’ın takipçileri benim görüşüme göre biraz kült oluyor. Gerçekten otoriter bir şey yapmaya çalıştıysa, onu destekleyebilirler. Ama biden’ı desteklemiyorlar. Biden’a oy veren birçok insan artık onu desteklemiyor. Bu yüzden, kamuoyunu etkileyemeyen birisini tercih ederim. Tek endişem Biden istifa ettiğinde ne olacağı. Ve Kamala Harris devraldı. Bu cadı saf bir kötülük. Sadece geçmişine ve kaç masum insanı hapse yolladığına bakın. Obama’nın bile yaptığından daha fazlasını yapabilir. Ben de böyle görüyorum. Bana yorumlarda ne düşündüğünüzü söyleyin.

“Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz” üzerine 16 yorum

1. Adana merkezden ben memo. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-02-2021 23:10:19

2. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 335

3. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 418

4. Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 03:21:43

5. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle iyi, sağolun , emin – 174

6. Afyon dan kimler var. Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz . Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ali – 492

7. Adana merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım 17-02-2021 10:38:54

8. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, tebrikler , hatice – 439

9. Gümüşhane dan kimler var. Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz . Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 363

10. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 02:18:38

11. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 27

12. Bu konu : ” Başkan olarak seçmeyi tercih ederim sonra da koz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 128

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link