Başkan Trump, covid hastaları tedavi etmek için plazma transferine izin verdi – aşıların etkinliğine dair bir ipucu alacağız

Harika haber! Başkan Trump, covid’li insanlar için plazma tedavisine izin verdi

ancak makalenin dediği gibi, “virüsle savaştığına dair sağlam bir kanıt yok”.

Aşıların çalışma şekli, bir bağışıklık reaksiyonunu tetiklemeleri ve böylece hasta birinin hastalıkla savaşmak için antikorlar üretmesidir. Bir antijene, bir antikoru ilişkilendirirsiniz. Pasteur’ün kalıtsal tıbbının dayandığı ilke budur.

Buradaki fikir, hasta hastaya aktarılan plazmanın gerekli antikorları içermesidir. Yani bu işe yaramazsa, bir ipucu almalıyız, aşıların covid ile savaşmak için herhangi bir şey yapma olasılığı düşüktür. (Bir aşının işe yaramamasının daha birçok nedeni vardır).

Bunun için çok heyecanlıyım. Sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum. Bu deneyin gerçek sonuçlarını alacağımızı umuyorum.

“Başkan Trump, covid hastaları tedavi etmek için plazma transferine izin verdi – aşıların etkinliğine dair bir ipucu alacağız” üzerine 14 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 17:52:15

2. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 03:22:22

3. Malatya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:21:14

4. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 10-10-2020 14:16:09

5. Sakarya dan kimler var. Başkan Trump, covid hastaları tedavi etmek için plazma transferine izin verdi – aşıların etkinliğine dair bir ipucu alacağız . Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 245

Yorum yapın