Lol eyaletlerdeki çeşitliliği kutladığımızı sanıyordum?

Bütün orospu çocukları Alman dilinin İngilizceden daha popüler olduğunu biliyorlar, değil mi?

Neredeyse resmi ulusların dilimiz oldu.

Hatta bir tane var mı? Lol.

Hypocryptes! Birçoğunuz! Lol jk: p

Author

85 Comments

1. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2020 01:48:47

2. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Siirt merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, sağolun 21-06-2020 16:03:57

4. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 24-06-2020 03:26:12

6. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler 29-06-2020 06:13:31

7. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, face de paylaştım

8. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-07-2020 03:01:21

9. Eskişehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-07-2020 22:03:05

10. Sivas merkezden ben banu. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 20:48:16

11. Adıyaman merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 16-07-2020 16:08:20

12. Erzincan merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, sağolun 16-07-2020 17:30:27

13. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

15. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 09:01:09

16. Bursa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-08-2020 06:51:26

17. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 03-08-2020 18:21:11

18. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun

20. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

21. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 23-08-2020 10:13:13

24. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 01:54:21

25. Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 24-08-2020 14:06:52

26. Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 25-08-2020 14:14:22

27. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-08-2020 22:45:43

28. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

30. Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-09-2020 08:46:15

31. Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım

32. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 484

34. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 14

36. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 289

37. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, tebrikler , ali – 263

38. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 459

39. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım

40. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , Aylin – 286

42. Sinop dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 80

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 435

44. Batman merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 07-12-2020 21:45:17

45. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım 11-12-2020 06:09:01

46. Tekirdağ merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 20-12-2020 06:19:44

47. Antalya dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 392

48. Aydın dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , ali – 360

49. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 112

50. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 441

51. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

52. Artvin dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 164

53. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 25-01-2021 16:57:24

54. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , – 3

55. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım , ali – 339

56. Afyon merkezden ben gaye. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 14:57:52

57. Selam paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım

58. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım 19-02-2021 00:21:57

60. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 254

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 253

62. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Mrb siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 191

63. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım , hatice – 143

64. Van dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Slm sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler , Hasan – 118

65. Tokat merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler 19-03-2021 16:40:57

66. Afyon dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 210

67. Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

68. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun

69. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 216

70. Bingöl dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 173

71. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 108

72. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 28

73. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım , hatice – 227

74. Bayburt dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Merhabalar siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 90

75. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

76. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-05-2021 05:17:23

77. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 82

78. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle güzel, saolun , hatice – 167

79. Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 304

80. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 30-05-2021 07:10:51

81. Adıyaman dan kimler var. Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. . Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 326

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkan Trump, “Sizin gibi Alman Mirasım var.” Covid’den bu yana ilk Cumhurbaşkanlığı mitinginde. ” çok güzel. Selam siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link