Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız?

Bunu düşün. Batı Medeniyeti’nin şu anda iç içe geçmesinin en kolay yolu, Başkan Trump’a bir şey olması. Ülkemizdeki huzursuzluk, sıkıyönetim uygulama noktasına kadar taşacaktı. Bunun hakkında nasıl hissedeceğinden emin değilim. Umarım endişelenmenize gerek yoktur.

“Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 350

2. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , – 455

3. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 379

4. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 252

5. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 373

6. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 183

7. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 00:37:38

8. Bu konu : ” Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 307

9. Van dan kimler var. Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 74

10. Yalova dan kimler var. Başkan Trump’ın kendi güvenliği için bir sığınakta saklandığından% 100’e ne kadar yakınız? . Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link