Başkan Trump’ın vergi beyannamelerini serbest bırakmayı reddeden Trump tarafından atanan IRS Komiseri Charles Rettig, görevdeyken Trump mülklerini kiralamak için yüz binlerce dolar kazandı.

https://www.citizensforethics.org/charles-rettig-trump-properties/

Başkan Trump’ın vergi beyannamelerini serbest bırakmayı reddeden Trump tarafından atanan IRS Komiseri Charles Rettig, CREW tarafından elde edilen belgelere göre, Trump’ın mülklerini görevdeyken kiraya vererek yüz binlerce dolar kazandı. Geçen yıl Rettig, Trump’ın vergi beyannamelerini Hazine Bakanı Steve Mnuchin’in gözetiminde Kongre’ye teslim edip etmeme kararı olduğunu söyledi.

Rettig’in son iki yıldaki kişisel mali açıklamalarının analizi, Rettig’in Trump International Waikiki’deki iki birimden yılda 100.000 – 200.000 dolar kazandığını gösteriyor. Trump, görevdeki ilk yılında Asya’ya yaptığı bir gezi sırasında mülkü ziyaret etmek için bir dolambaçlı yoldan gitti – bu, başkan olarak hala kar sağladığı iş için paha biçilmez bir tanıtım görüntüsü. Rettig, mülkün açılmasından üç yıl önce, 2006 yılında birimlerin% 50 hissesini satın aldı ve bu, büyük olasılıkla şirketi toplam ön satışların% 10’una sahip olan gelecekteki başkanın yararına oldu.

Rettig, Trump’a dayalı kârının reklamını tam olarak yapmıyor. Aslında açıklamalarda Trump’tan hiç bahsedilmiyor. İki mülk yalnızca “Konut Gayrimenkulleri – Honolulu, Hawaii” ve “Konut Gayrimenkulleri (2) – Honolulu, Hawaii” olarak anılır. Bu yeni değil. İlk aday gösterildiğinde, mülklerin Trump markalı bir binada olduğunu açıklamadı. Teyit duruşmasında, mülklerle ilgili endişelere doğrudan cevap vermemiş, sadece “tarafsız, tarafsız” bir şekilde hizmet vereceğini söylemiştir.

Trump, Richard Nixon’dan bu yana vergi beyannamelerini açıklamayan ilk başkan oldu. Onları sır olarak saklamak için çok mücadele etti, savaşı Yargıtay’a kadar götürdü. Potansiyel suç davranışına işaret edebilecekleri gerçeği de dahil olmak üzere, halka açıklanmalarını istememesinin her türlü nedeni vardır. Trump’ın isminin mülk değerlerine zarar vermeye başlamasıyla bazı binalardan kaldırılmasıyla, ancak vergi beyannamelerinde bir bomba serbest bırakılırsa ne kadar zehirli olacağını hayal edebiliyoruz. Bu, IRS Komiseri’nin Trump markasının başarısında ve ona zarar verebilecek her şeyi önlemede kazanılmış bir çıkarı olduğu anlamına geliyor.

“Başkan Trump’ın vergi beyannamelerini serbest bırakmayı reddeden Trump tarafından atanan IRS Komiseri Charles Rettig, görevdeyken Trump mülklerini kiralamak için yüz binlerce dolar kazandı.” üzerine 56 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 22:11:52

2. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler 06-09-2020 22:15:16

3. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 03:10:55

4. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:11:00

5. Van merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 03:11:10

6. Adıyaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:11:12

7. Sivas merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım 07-09-2020 03:11:19

8. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 07-09-2020 03:11:21

9. Kayseri merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:11:22

10. Antalya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-09-2020 03:11:23

11. Düzce merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 07-09-2020 03:11:24

12. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 07-09-2020 03:11:25

13. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 07-09-2020 03:11:26

14. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-09-2020 03:11:43

15. Antalya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 01:31:52

16. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 16-09-2020 12:00:02

17. Çanakkale merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 19-10-2020 05:28:29

18. Bu konu : ” Başkan Trump’ın vergi beyannamelerini serbest bırakmayı reddeden Trump tarafından atanan IRS Komiseri Charles Rettig, görevdeyken Trump mülklerini kiralamak için yüz binlerce dolar kazandı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 333

Yorum yapın