Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim.

“Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim.” üzerine 85 yorum

1. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 18-04-2020 01:36:15

2. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-04-2020 17:29:42

3. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım 23-04-2020 04:53:02

4. Ordu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-05-2020 13:11:05

5. Batman merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 10:23:01

6. Bayburt merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:35:58

7. Kastamonu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 24-05-2020 01:45:12

8. Niğde merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-05-2020 21:05:57

9. Bilecik merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 06-07-2020 01:41:47

10. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 22-07-2020 17:10:17

11. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 02-08-2020 03:03:40

12. Niğde merkezden ben ali. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 23:11:32

13. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2020 01:07:34

14. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 19-08-2020 19:34:18

15. Bilecik merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-09-2020 02:44:58

16. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla iyi, şukuladım , elif yılmaz – 191

17. Trabzon merkezden ben Aylin. Slm siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-10-2020 02:02:25

18. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 396

19. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 425

20. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 162

21. Muğla dan kimler var. Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. . Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 212

22. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 176

23. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 214

24. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-11-2020 02:26:23

25. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 59

26. Uşak dan kimler var. Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. . Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, şukuladım , Hasan – 49

27. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 07-12-2020 23:10:22

28. Kırklareli dan kimler var. Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. . Mrb siten inan ki hayran edici, tebrikler , banu – 288

29. Batman dan kimler var. Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , Emine – 438

30. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım , memo – 427

31. Artvin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 05-01-2021 01:57:19

32. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, sağolun , emin – 418

33. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 370

34. Bu konu : ” Başkanımız devletleri protesto etmeye ve özgürleştirmeye çağırırken sol kanatlı insanların evde kalmaları ve hiçbir şey yapmamaları için yalvardıkları bir gün göreceğimi hiç düşünmemiştim. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 390

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link